Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dostałem ofertę pracy, jednak na poziomie znacznie wyższym niż to co obecnie robiłem przez ostatnie 2-3 lata (utrzymanie prostego programu magazynowego w brzydkim i nieustrukturyzowanym projekcie w C# (WinForms)). Gdzie teraz miałbym rozwijać projekt w mikroserwisach, ASP.NET Core, EntityFramework, Rest API itd itp, współczesny standard, który znam z teorii i opowieści.
Warto ryzykować wskoczenie na głęboką wodę, znając ryzyko, że będę potrzebował dużo czasu na ogarnięcie zaległości i projektu?
#programowanie #pracait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fda7ba035ed44000acddf3c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warto. Jak znam życie, to jeśli kilka osób z docelowego zespołu pracuje w tej firmie dużo dłużej, to jest niemała szansa, że oni też dopiero uczą się tych rzeczy. Zrób sobie przed nową pracą tydzień wolnego, cztery dni wyluzuj, a w trzy pozostałe pobaw się w tych technologiach i zrób CRUDa z tutoriala.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nawet jak nie podołasz w pełni, to takie doświadczenie jest bezcenne. Nigdzie lepiej nie nauczysz się takich rzeczy niż na rzeczywistym projekcie. Z doświadczenia wiem, że nawet jeśli te technologie wydają Ci się rocket sience na tą chwilę, to jak wgryziesz się w temat i w miare ogarniasz to nie będzie aż tak trudno.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak nie sciemniales w CV ani na rozmowie, tylko grałeś w otwarte karty i pracodawca wie czym sie zajmowałeś i składa ci oferte to brać i się nie zastanawiać! Nowe rzeczy sobie ogarniesz raz-dwa a zobaczyli pewnie że masz łeb na karku, dobrze kombinujesz i o to głównie chodzi!
  • Odpowiedz
Warto ryzykować wskoczenie na głęboką wodę, znając ryzyko, że będę potrzebował dużo czasu na ogarnięcie zaległości i projektu?


@AnonimoweMirkoWyznania: skakanie na głęboką wodę to najbardziej efektywny sposob rozwoju osobistego
  • Odpowiedz