Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy nie byłem na żadnej imprezie. W prawdziwym życiu nigdy nie otrzymałem nawet odrobiny atencji. Portale randkowe są przepełnione profilami gdzie lista wymagań jest 10 razy dłuższa niż własny opis i praktycznie co drugi profil to "feministka i weganka" albo pasywno agresywny opis typu "jesteś żywym gównem i na mnie nie zasługujesz, nie odzywaj sie". Nawet jeśli trafi się normalna osoba to i tak nie ma praktycznie żadnych szans bo damskie profile są zaspamowane polubieniami i wiadomościami. Sam kiedyś zrobiłem eksperyment, dałem zdjęcie obiektywnie nieatrakcyjnej kobiety i w ciągu 10 minut dostała ponad 100 lajków (pomimo późnych godzin nocnych), a do rana ilość wyświetlanych polubień profilu była wymaksowana a skrzynka była zaspomowana po brzegi. Fizycznie nie jestem #!$%@? jak klasyczny przegryw, wręcz przeciwnie, mentalnie obecnie zostały tylko zgliszcza ze względu na brak zainteresowania. Gdzie w takiej sytuacji mam szukać żeńskiej wersji typowego przegrywa?

#zwiazki #seks #przegryw #milosc #pytanie #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski #randki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd9ffbb35ed44000acdde5b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: najwyraźniej feministki i weganki również nie mają łatwo skoro muszą zakładać Tindera. Zresztą kto by z nimi wytrzymał?
Też uważam, że zwłaszcza gdy minie pandemia warto by było znaleźć jakieś grupy zainteresowań, najlepiej takie gdzie jest dużo dziewczyn. Otwórz się na ludzi w realnym świecie, tam są normalne dziewczyny a nie atencjuszki z wybujałym ego. Idź na kurs tańca, kurs językowy, zajęcia sportowe czy co tam Ci pasuje. Nawet
  • Odpowiedz
OP: @dens_permanens: @Herbert1: Problem w tym, że nienawidzę tego typu rzeczy ze względu na fobię społeczną, a fobia społeczna jest jeszcze silniejsza ze względu na to, że nigdy nie mając dziewczyny czuje się gorszy i mam wrażanie, że wszysy wokół to widzą. Jeśli ja czuje się w ten sposób to dlaczego osoba płci żeńskiej ma nie odczuwać tego samego? Ktoś #!$%@? umysłowo nie zdecyduje się "wyjść do
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po co ci żeński przegryw? Chcesz się poddać i przejść przez życie na kolanach? Zrób coś ze sobą. Idź na terapie, wyskilluj na maksa wygląd, trenuj, zarabiaj pieniądze, randkuj z kim się da, nawet z laskami poniżej wymagań, aby tylko wyrabiać sobie umiejętność podtrzymania rozmowy, flirtu, uwodzenia, seksu. No #!$%@? nie poddawaj się typie, bo nie znajdziesz żadnej kobiety. Nie ma czegoś takiego jak kobieta przegryw. Jak są jakieś
  • Odpowiedz