Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dość swojej obecnej pracy w #korposwiat po ponad 1.5 roku, robi mi się niedobrze na samą myśl o pracy jak idę spać i wstaję rano. Najchętniej zwolniłabym się już zaraz i lekko zmieniła branże, ale problem jest taki, że doświadczenie zdobyte w obecnej firmie ma wartość tylko w tej firmie, bo to typowa klepanina. No i też nie wiem czy w obecnej sytuacji zmiana pracy to jest taka prosta sprawa, szczególnie z utrzymaniem obecnych warunków tj. ok. 5k brutto i praca zdalna, dzięki której oszczędzam sporo czasu i pieniędzy na dojazdach (23 lata i w trakcie studiów, więc moim zdaniem jest bardzo ok).
Był ktoś może w podobnej sytuacji i może coś doradzić?

#pracbaza #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd9c2627aca0b000b77fcfe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakiś czas temu rzuciłem papierem w korpo gdzie pracowałem 2 lata. Brak podwyżek i awansów i ekstremalny #!$%@? odebrał mi smak życia i doprowadził na skraj depresji i uznałem, że #!$%@?ę to. Lekko zmieniłem obszar działania (choć też korpo) i był to dobry wybór, gdyż odżyłem.
Z perspektywy czasu myślę, że powinienem wrzucić długotrwałe L4 zamiast się zwalniać (siedziałem kilka miesięcy na bezrobociu).
Widzę, że jesteś w podobnej sytuacji, więc