Wpis z mikrobloga

Na czym polega fenomen Leonardo DiCaprio? Podczas swojego prime owszem, był ładny, ale jak dziecko (na takiej samej zasadzie, jak 12-letnia dziewczynka, jeśli ładna - estetycznie wygląda, ale seksualne podniecenie na poziomie zera, przynajmniej u przeważającej większości populacji). Nie ma męskich cech w twarzy. Nie jest super proporcjonalny. Może ktoś wytłumaczyć?
#blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski dla zasięgu
n.....k - Na czym polega fenomen Leonardo DiCaprio? Podczas swojego prime owszem, był...

źródło: comment_1608145453fJXKf2RHN5RYQ6jqj62eJz.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@niedynamiczny_nieoskarek: facet grał przeróżne, złożone role przez wiele lat, ba - dał się prawie zabić niedźwiedziowi, by dostać Oskara ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie zdolny aktor, potrafiący grać meta-role dla filmu ("Pewnego razu..";) jego hype mnie nie interesuje, znam go jako dobrego aktora :)
  • Odpowiedz
@Szilom:

A czym ty w ogóle dywagujesz?


Pomyślałeś, że pisząc "fenomen LDC" myślałem o "dlaczego LDC jest uważany za świetnego aktora"?
Mój błąd, nie sprecyzowałem, że nie miałem na myśli jego zdolności aktorskich, przynajmniej nie bezpośrednio.
Miałem na myśli to, że on jest raczej uznawany za przystojnego, a NA MOJE OKO nie jest i nie był. Chciałem się dowiedzieć, czy to ja źle oceniam, czy może status jest dużym boostem
  • Odpowiedz
W komentarzach większość nie rozumie chyba, ze nie chodzi tutaj o to, dlaczego Di Caprio jest popularnym aktorem, bo oczywistym jest, że warsztat ma. Chodzi raczej o to, dlaczego dużo osób uważa go za takiego przystojnego, kiedy on to po prostu wylookmaxowany i opakowany kasą 6/10.
  • Odpowiedz
@Kontodlapostu2: niestety lachowski jak Dicaprio jest preety boyem tylko że on na swoje nieszczęście jest genetycznym polakiem. A dopadła go klątwa polaka czyli zakolactwo/łysienie co dla takiego ładnego chłopca jwst tragedią. Co innego wysoko zmaskulinizowany chad.
  • Odpowiedz
@niedynamiczny_nieoskarek: Leonardo był / jest kochany, ponieważ był w zasadzie idealnym ładnym chłopcem.
Bardzo dobre blond włosy, doskonały FWHR, ładny zwężający się kształt żuchwy i kształt głowy.
Dosłownie idealna okolica oczu, uderzający kolor oczu i doskonały rozwój górnej, dolnej i bocznej części oczodołu, który nadaje mu naturalny wygląd oczu myśliwego, na który inni ludzie muszą mrużyć oczy. Jego wyraz twarzy jest charyzmatyczny i anielski, ale wciąż wyzywający i pewny siebie.
czarnyblack - @niedynamicznynieoskarek: Leonardo był / jest kochany, ponieważ był w z...

źródło: comment_1608311401DLCtxpQrR2Ok1T5c4JvMQm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz