Wpis z mikrobloga

  • 44
@77023: Ale skutecznie przesiewał debili. Mam nadzieje, że w wypadku obcinania zakresu materiału i ilości egzaminów wrócą egzaminy wstępne na studia.
  • Odpowiedz
@DartNorbe: u mnie na polibudzie jeden z profesorów coś o egzaminach wstępnych przebąkiwał na wykładzie, ale wątpie w coś takiego.
Co do przesiewania debili- u mnie ustny każdy w technikum zdał na min 70%
  • Odpowiedz
@DartNorbe: No sorry, ale co te juleczki niby zrobiły, aby te egzaminy ustne się nie odbyły? Były jakieś protesty w tej sprawie, czy co? Bo ja o niczym nie słyszałam.
Zresztą, dla takich jak ona nie powinno być nawet egzaminów pisemnych, bo oczy mnie bolą od tego, co jej się udało podotykać paluszkami.
  • Odpowiedz
  • 2
@anikosa: Spamowali na fb i tt by Czarnek odwołał. To odwołali. Mam wrażenie, że to jakaś zaplanowana akcja w ramach reformy. Znieśmy gimnazja, znieśmy egzaminy na studia, znieśmy podstawę programową, zaatakujmy uczelnie. Ostatnie się dzieje dziś.
  • Odpowiedz
@DartNorbe: jestem z rocznika, w ktorym matury ustne bez prezentacji były świeżością (97 - drugi rocznik) i uważam, ze to było gówno które powinno zostać zniesione na stałe. Matura jest przepustką na studia które chce, a nie polonistyczne. #!$%@? kogoś obchodzi na moim kierunku (i na innych) czy wiem co było w dziadach czy innych panach tadeuszach. Z niemieckiego miałem bez problemu 90%, a polski ledwo powyżej 30% zrobiłem
  • Odpowiedz
  • 5
@FajnyTypek: Jak chcesz zdać egzamin gdy otrzymasz temat o zastosowaniu i funkcji zdrobnień na bazie tekstów literackich - bez wiedzy? Takich co sobie iksdekowali i wychodzili zawiedzeni bo Harry Potter i Gra o Tron nie wystarczyła to znam sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@77023: Nie no, nowa matura ustna z polaka potrafiła zajść za skórę. Przynajmniej ja to tak pamiętam. Byłem pierwszym rocznikiem, który ją zdawał i pamiętam panikę jak usłyszałem, że może być praktycznie wszystko. 2 tygodnie siedziałem i czytałem opracowania #!$%@? romantyzmu ha tfu
  • Odpowiedz
@77023: no, ja 2015 z tego co widzę. I może u was jako tako już luźno było ale jak człowiek popatrzył na zeszłoroczne pytania, do których niektórzy się sporo przygotowywali i pomyślał, że on tez może takie dostać i ma 15 minut to ogarniała lekka panika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: my znaliśmy pytania na 30 minut przed egzaminem- skopali synchronizacje i niektóre szkoły leciały szybciej, a pytania znalazły sie w internecie, znałeś nawet swój zestaw 3 pytań, z których losowałeś.
  • Odpowiedz
@77023: ja miałem wątpliwa przyjemność losowania mojego tematu w trakcie odpowiedzi drugiej osoby, te julkowe snowflakei to by się przy takiej formie zagotowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz