Wpis z mikrobloga

@Dutch: No patrz, a jak ludzie będą zaszczepieni i wyeliminuje się covid to będzie znów lepszy dostęp do służby zdrowia, która nie będzie przeciążona i nie będzie ryzyka tworzenia ognisk zakażenia covidem.
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: teraz nie wiem czy trollujesz, czy jesteś taki głupi. Czyli rozumiem, że jak w marcu, kwietniu i maju umierało mniej Polaków niż rok temu to pisałeś, że wirusa nie ma?

Twierdzisz, że skoro w 2019 umarło 410 tysięcy Polaków, to teraz umrze 820 tysięcy?
  • Odpowiedz
@CudMalina:
Zwróć proszę uwagę, że do kwestii szczepień nie odnoszę się w ogóle. Ale skoro przy tym jesteśmy - gdyby tylko istniał inny sposób na wyjście z tej matni niż szczepienia... na przykład nie wiem, #!$%@?, zakończenie lockdownowej farsy i przywrócenie ochrony zdrowia do stanu starej normalności?
  • Odpowiedz
umiera więcej ludzi bo przestali się leczyć na inne choroby i dostęp do służby zdrowia jest utrudniony przez wariatów którzy ustawili wszytko pod covid

W moim przypadku jest to połączenie mema OPa i tej wypowiedzi.

Zachorowałam na coś, pod koniec lutego dostałam skierowania na badania, odwołali mi WSZYSTKO, bo covid. Mimo że były "pilne". Dopiero w sierpniu mnie przyjęli i pierwsze co to lekarze mnie #!$%@?, że tak długo zwlekałam, bo jestem
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88:

to teraz powiedz Sherlocku co ma szczepionka do tego, że mamy w #!$%@? słabą służbę zdrowia, która nie potrafi sobie poradzić z tyloma rzeczami na raz?

Nic nie zrozumiałem z tej wypowiedzi. Na pewno masz dobry kolor paska pod avkiem?
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234:

w Polsce w listopadzie


Myśl. Myśl. Już Ci wszystko napisali. Wystarczy myśleć.

To są zgony wynikające z lockdownów i zamykania służby. W tym przekształcania szpitali onkologicznych w covidowe. Ludzie umierają w o wiele większej liczbie niż z przypisanym Covidem (przypisanym, bo to nie znaczy, że umarli na covid), bo im odmówiono leczenia (albo zawieszono).
  • Odpowiedz
@SVP1:

Zachorowałam na coś, pod koniec lutego dostałam skierowania na badania, odwołali mi WSZYSTKO, bo covid. Mimo że były "pilne".

No co Ty gadasz, to wszystko przez POTĘŻNEGO wirusa. OP i inni światli naukowi sygnaliści Ci to wyłożą.

Żarty na bok, zdrowia życzę. Napiszesz co to za dolegliwość, czy wolisz to zachować dla siebie?
  • Odpowiedz