Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy związek z dużą różnica zarobków może się skończyć dobrze? Ja koło 2500, a spotykam się teraz z facetem który ma swój warsztat i widzę już ze kasy ma ile chce, czym jeździ itd. Pewnie powiecie że to super ale ja jestem dziwna i wolałabym żeby zarabiał mniej, wtedy nie byłoby takiej przepaści. Jak to u was wyglada, czy to taki duży problem? #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd906127aca0b000b77fbd9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 45
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie Kobieta mogła by nie pracować nawet, ale miło by było jak by pracowała sama dla się czy aby się rozwijać. Nie musiała by zarabiać kokosów ale ważne aby potrafiła o siebie zadbać zwłaszcza ze ludzie nie żyją wiecznie i różne nieszczęścia się zdarzają
  • Odpowiedz
  • 0
@wolny_kangur "Wciąż masowa jest tu mentalność komunisty Kto się tu wybija ten porządek #!$%@? niszczy Zamiast pomyśleć - fajnie, też chcę mieć więcej On żebyś stracił dał by se odrąbać rękę" może troche hiperbola w opisanej przez op sytuacji ale to na prawdę wiele mówi o naszym społeczeństwie
  • Odpowiedz