Wpis z mikrobloga

Druga edycja mojego konkursu!

Magiczne #rozdajo "unikatowych" rękawiczek znanej amerykańskiej firmy Mcdonald's
Są ciepłe, kolorowe i sprawiają mega wrażenie na przechodniach.
Jeśli chcesz zostać posiadaczem rękawiczek napisz najśmieszniejsza historie ze swojego życia. Ta która najbardziej mnie rozbawi wygrywa dla ciebie rękawiczki. Zapomniałam dodać że są dezynfekowane i noszone raz dwa lata temu. Do tej pory leżały w szafce. Niech wygra najlepszy ()
Pobierz
źródło: comment_1608047360sjfIl1lPTMjdBtzJoGIHhQ.jpg
  • 13
@Mrs_Emigrant To ja opowiem o moim synku który jest niemozliwy , mowi do mnie , bedziemy jesc picce ? Bo tata robi :) ja ze tak. Poszedl do Rafala i mowi wujo chcesz jednom picce ? On ze tak alan na to Aha wszyscy jemy picce ;) poczym poszedł do kuchni wzial w reke rekawiczke silikonowa daje krzyskowi i mowi masz tata zaloz bo siii jest ;) hehehe ( dmuchaj chce kawalek
@Mrs_Emigrant: jak miałem 4 lata to schowałem się pod stołem z kostką masla i jadłem ja palcami i wpadlem na jeszcze bardziej genialny pomysł. Otóż obrus który zwisał ze stołu miał bardzo równe krawędzie. Więc wziąłem nożyczki i go upiększyłem w piękny krzywy wzorek ponacinalem wyciąłem dziury a strzępki wyrzuciłem do kosza dumnie mówiąc babci że to z jej "nowego" obrusu