Wpis z mikrobloga

Tadeusz Gołębiewski za miesiąc się zwinie, facet zadłużył się po korek i nie zwolnił ani jednego pracownika, mimo, że hotele stoją puste. 950 pensji miesięcznie. Pieniędzy z tarczy nie może wziąć, bo boi się przejęcia.

http://biznes.wprost.pl/koronawirus/tarcza-antykryzysowa/10398820/golebiewski-pieniadze-skoncza-sie-za-miesiac-dluzej-nie-wytrzymam-na-pewno.html

Zobaczycie, że za jakiś czas kupi go Hilton czy inne gówno i to będzie kolejny wielki sukces PiSu. Największa polski hotelarz musi się zadłużać na dziesiątki milionów, żeby ratować byt tysiącom osób a w międzyczasie dotacje bierze #kamilbednarek czy ##!$%@? no i nie zapomnijmy o wyborach, które się nie odbyły a kosztowały przeszło 2x tyle.

Smutne to i przerażające, nie może mu rząd jakoś dać kosmicznej pożyczki? Przecież te hotele to kura znosząca złote jaja, spłaciłby z nawiązką, jak nie on to jego dzieci, zresztą od czego są hipoteki.

( ͡° ʖ̯ ͡°)

##!$%@? #bekazpisu #golebiewski #hotelarstwo #covid19
  • 73
@Silvestre_Cucumeris:
W Wielgiej Bolzdze nie potrzeba przedsiębiorców prowadzących udaną działalność gospodarczą. Za to znanych i (nie)lubianych grajków wszelkiej maści bardzo potrzeba. Będą robić za uzupełnienie propagandy lejącej się gęstym strumieniem z TVPiS. Żeby ciemny lud uwierzył, że jest zajebiście mimo, że kraj jest w ruinie, to musi mieć chleb i igrzyska. Chleb będzie za 500+, grajkowie zapewnią igrzyska.
Wielka szkoda i zastanawia mnie w związku z tym jedna rzecz...Kto kur** jeszcze głosuje na tą chorą partie ??


@ryhister: Ale przecież tu nie chodzi o jedną partię, bo od wiosny oprócz Konfederacji to rząd ma poparcie w tym szaleństwie także całej reszty ¯\_(ツ)_/¯
@Klopsztanga: Albo chciałeś wynająć coś luksusowego albo coś taniego - te dwie cechy są przeciwstawne.


@mroznykasztan: w włoszech, obok wenecji za 40 eur/noc płaciłem za apartament w pałacu, 5 gwiazdkowy, luksusowy w czasie pandemii :) Można? Można.

Wiedzieli że są w dupie, więc obniżyli ceny, by taki kowalski jak ja wybrał ich zamiast innego hotelu. Lepiej wyjsc na zero niz na minus
Orlen Hotels ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Silvestre_Cucumeris: Nie. Orlen kupuje gówno nic nie warte, byle PISda miała kolejne miejsca dla swoich funkow propagandy. A te przynoszące w normalnych czasach dobry dochód Hotele przejmie akiś PISowski #!$%@?, koleżka tego i tamtego, który będzie miał dostęp do darmowego kredytu (odsetki niższą niż inflacja).
Przykra sprawa , zastanawia mnie jedno . Kto za to wszystko podniesie odpowiedzialność .

Zawsze zastanawia mnie jedno ; jak taki mały człowiek potrafi #!$%@?ć wszystko a nikt nie potrafi mu się przeciwstawić.
Bekę mam z tego że wszyscy w Polsce myślą że golebiewski to takie zajebiste fancy hotele xD fundowanie nagród w jaka to melodia przez milion lat zrobiło swoje xD ten hotel jest co najwyżej przeciętny, jedyne co to to, że jest duży. Większe stężenie januszy na metr kwadratowy niż tam to chyba tylko na Krupówkach. Kto był to wie o czym mówię ( ͡° ʖ̯ ͡°)