Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że w ostatnim czasie znalazłem trochę wolnego czasu postanowiłem regularnie przez parę dni pokonwersować sobię z różowymi na obcym, głównie w godzinach wieczornych. Zrobiłem taki mały ala eksperyment. Od razu dodam, że nigdy nie miałem żadnego problemu z nawiązywaniem kontaktu z dziewczętami xD ba! Rozmowe prowadzę lepiej nawet na żywo lub głosowo niż poprzez komunikatory. Przechodząc do sedna. Zawsze to ja starałem się prowadzić rozmowe, ciągnąc ją do któregoś satysfakcjonującego momentu (?). Postanowiłem, że dam pole do popisu różowym. Oczywiście pomijałem rozmowy z K13 itp. Ażeby nie wyjść na jakiegoś pedofila ^^. 9/10 kobiet nie umiała w żaden, totalnie żaden konstruktywny sposób poprowadzić gadki :c od czasu do czasu trafiła się jakaś kobita 25+ z którą rozmowa świetnie się kleiła można było porozmawiać o wszystkim, począwszy o pracy kończąc na upodobaniach seksualnych ;p, różnica wieku 5 lat ( ja mam 20 ) nie miała dla nich żadnego znaczenia. Różowe w wieku 15-20 to praktycznie totalnie zerowe zainteresowanie rozmową. Jeszcze większy fun, gdy zapytam się o zainteresowanie, które w większości wygląda tak: ( spanie, netflix, jedzenie, głaskanie kotka ) #!$%@? naprawdę? XD. ( Oczywiście o ile różowa dojdzie do tak kulminacyjnego momentu rozmowy, z racji tego że dałem im pałeczkę.) Bardzo często rozmowa ogranicza się do "Hej, co tam?" Ja coś tam odpisze po czym dodam "a u Ciebie?" Wtedy następuje słynne "spoko" i po paru sekundach rozmowa się urywa bo ja nic nie odpisuje ^^. Powiedzcie mi proszę, czy ja się zatrzymałem w czasie i to teraz facet ma prowadzić każdą rozmowę czy o co chodzi bo już nie rozumiem :D
#6obcy #dramat #rozowepaski #rozmowa
  • 6
@rodzer1223: Wiesz ale chodzi o sam fakt xD 6obcy, ome jakieś tam interie to czaty typowo do pogadania o dupie marynie ;p. Co innego badoo, tinder etc. Tam każdy wie czego chce, rzadko kto zakłada konto z myślą żeby sobie z kims poczatować w wolnej chwili ;v rozmowa prędzej czy później wchodzi na tor "randkowy" o ile moge tak to nazwać ;D