Wpis z mikrobloga

Jeśli niewyspany zmierzasz lub już tyrasz w Januszexie za jakieś grosze, to pomyśl co czuje osoba, która musi:

- nielegalnie zajmować nieruchomość w centrum Warszawy,
- katorżniczo organizować zbiórki w internecie żeby zebrać jakieś śmieszne kilkaset tysięcy złotych "na seks i jedzenie", a do tego odpowiadać na nienawistne wpisy osób które chcą rozliczeń,
- zatrzymywać dostawczaki i bić się z kierowcami,
- wyrywać wycieraczki z samochodów pozostawionych przypadkiem w miejscach nielegalnych zgromadzeń,
- rzucać balonami z wodą/moczem do policjantów i chwalić się tym w sieci,
- wymyślać bajki o wpychaniu pod tramwaj,
- być zwalnianym z aresztu dopiero po apelu mediów i lewicowych "autorytetów",
- spółkować z dwoma alternatywkami, z czego jedna nie wie nawet czy jest dziewczynką.

A do tego wszystkiego znajdują jeszcze czas na walkę z patriarchatem, homofobią i faszystowskim reżimem! I kto ma gorzej?

#neuropa #bekazlewactwa #heheszki #stopbzdurom #januszex #lgbt #4konserwy #bekazpodludzi #polska #konfederacja #teczowepaski
Jegwan - Jeśli niewyspany zmierzasz lub już tyrasz w Januszexie za jakieś grosze, to ...

źródło: comment_1608014390AkOq83lquwD9grLiDr5UhP.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Jegwan: > Nikt za wyjątkiem policji, prokuratury, urzędu skarbowego, sanepidu, komornika, samorządu i mediów.

oho widze ostry syndrom obleżonej twierdzy, co za problem założyć stowarzyszenie, ale nie, prawaki muszą zawsze usprawiedliwiać swoje niepowodzenia, tzw "siła wyższą", bo honor im nie pozwala przyjąć na klate brzemie porażki
  • Odpowiedz
@twoi_oyciec: hehehe, gdyby nie ochrona policji to problem lewactwa zostałby rozwiązany przy pierwszym waszym zgromadzeniu, o czym doskonale wiecie. Poujadaj sobie zaburzony nieudaczniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jegwan: jezu
naprawdę rozmawiam z wieloma lewusami, bo sam też taki jestem

żadna z tych osób (w tym ja) jakkolwiek nie popiera stop bzdurom - są zwykłe atencjusze, osoby które niszczą opinię środowiska LGBT w Polsce

  • Odpowiedz
@Boguslaw-Lecina: ja mam tak samo, jak ktos jest homo czy bi to mi to zupelnie nie przeszkadza, sam znam paru chlopakow bi i jakos nie mam zamiaru ich wyzywac czy ganiac z siekierami xD jak to niektorzy twierdza ze w Polsce jest. Ale takich lewackich radykalow jak to cos to nie zdzierżę. Tak samo to co sie dzieje na tych paradach, xD dildosy na glowie czy jakies #!$%@? stroje, i
  • Odpowiedz
@Felixu: Mimo wszystko tę część również oddzielam, bo tak naprawdę jestem za tym aby osoby ze środowiska LGBT otrzymały takie same prawa (niezależnie czy to gej, czy transseksualista), jak pozostali uczestnicy życia społecznego. Co do Stop Bzdurom to chodzi mi o to, że ci nikomu nie służą - ot tak robią jakieś gówniarskie zaczepki, psują opinię LGBT i lewicy w PL - są zwykłymi pasożytami na ramionach głupców, którzy ich
  • Odpowiedz
"nikt ci nie broni zrobić prawicowe stop bzdury"

Nikt za wyjątkiem policji, prokuratury, urzędu skarbowego, sanepidu, komornika, samorządu i mediów.


@Jegwan: to w sumie tak jak im ¯\_(ツ)_/¯ gdyby było łatwo i legalnie każdy by to robił.
  • Odpowiedz
@Faraluch: To powiedz jakie kroki przeciwko nim podjęto? Tęczowe lewactwo to święte krowy dla policji, sądów, prokuratury i wykopowej ha tfu moderacji.
  • Odpowiedz
@Jegwan: skoro względem nich nie podjęto to zaryzykuj i sprawdź sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) oni zaryzykowali, na co czekasz?

Tęczowe lewactwo to święte krowy dla policji, sądów, prokuratury

XD chyba w innym kraju żyjemy
  • Odpowiedz