Wpis z mikrobloga

: Tu nie chodzi o sam fakt istnienia kobiet, ale wymuszonej dywersyfikacji płci, przez co jest duża szansa, że fachowcy mężczyźni nie byli uwzględnieni w składzie


@kuroszczur: Na reddicie mi napisali na coś takiego, ze uważam tak bo boję się o swoją delikatna męskość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pijmleko Nawet jeżeli by założyć, że całe 30% składu CDPR to kobiety, i wszystkie jak jeden mąż pracowały przy programowaniu gry, a żadna nie pracowała w działach pomocniczych typu HR, księgowość czy payrolle, to nadal pozostaje aż 70% facetów, którzy nad tym pracowali xD

Naprawdę wykopkoskie dwojmyzlenie i głęboko zakorzeniony zachwyt nad męskim ciałem i umysłem w fascynujący sposób przemyka nad tym faktem i jakimś cudem 30% #!$%@?ło robotę 70% xD
@sanczo_spido: informatyk? nie pomyli nazwy klucza? przecież taki wzywa specjalistę od żarówek wkręcania... Znam kilku takich #programista15k którzy młotek widzieli tylko na filmie. Serio, żaden nie ma swoich narzędzi, nawet do samochodu i ze wszystkim jeżdżą do SPECJALISTÓW... bo ich stać :)