Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień zmagań ze sobą, z samotnością, poczuciem beznadziei i przygnębieniem. Nie pomaga ciemność przez 16 godzin na dobę, dziś znowu do obozu pracy na 10 godzin tyrać na podstawowe potrzeby.
Tylko nadzieja na lepszą przyszłość trzyma przy życiu- może niedługo znajdę jakąś lepszą pracę, może otworzą siłownie, może wiosną pojadę w góry. MOŻE. W to, że kogoś poznam to już nawet nie wierzę, mam 26 lat, jestem całe życie sam, mieszkam sam, żyję sam dla siebie. Jak jest dzień, że mam wolne i nie idę do rodziców, to bywa, że przez cały dzień wypowiadam kilkanaście słów sam do siebie.
I się człowiek zastanawia na co to wszystko, jaki to ma sens. Kiedyś chociaż były spotkania ze znajomymi, jakaś spontaniczność, śmieszne akcje po alkoholu, czasem jakiś wyjazd na weekend- teraz "koledzy" sobie dziewczyny poznajdywali i już #!$%@? mają, byłem im potrzebny jak byli sami i nie mieli z kim spędzić wolnego czasu.
Nieatrakcyjni młodzi faceci mają #!$%@? w tym kraju.
#samotnosc #feels #depresja ##!$%@? #przegryw
imajoke - Kolejny dzień zmagań ze sobą, z samotnością, poczuciem beznadziei i przygnę...

źródło: comment_1608013836XuTfjkqWPwMREsu6yGbq2m.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@imajoke: Ja pracuję 8, ale z dojazdami 10. Z dnia mam niewiele odliczając spanie. Za 5 miesięcy 26 lat. Co z sukcesów, to mam całkiem fajną pracę którą lubię, chociaż liczę w niej na rozwój bo inaczej to będzie bez sensu.
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: Za moich czasów jak jebną kryzys to jak miałem 26 lat to był co najwyżej wolontariat. Macie #!$%@? luksusowo nawet nie musicie kołować kasy na życie po darmowej pracy i jeszcze wam źle. Nosz #!$%@? mało im czasu bo spanie. Były momenty że się 2 lata mało spało albo spało aby nie zwariować
  • Odpowiedz
@imajoke: dlaczego nie poczytasz dobrej książki albo pooglądasz dobrego filmu? Jest tyle tego na świecie, że do końca życia Ci starczy.
Poza tym dla 26 faceta to nie jest żaden ostatni dzwonek na związek. Możesz znaleźć miłość i w 40 i w 50 roku życia. Nic nie rób na siłę
  • Odpowiedz
a ile można czytać książki i oglądać filmy?


@imajoke: Całe życie (σ ͜ʖσ) Za kilka miesięcy poza sporadycznymi przypadkami będzie już po pandemii. Gdybym tak bardzo cierpiał na samotność to poszukałbym kontaktów w realu (tinder czy inne badoo może tylko spotęgować zły nastrój). A gdzie? Może wolontariat? Nie dość, że komuś pomożesz to przede wszystkim pobędziesz wśród ludzi i masz szansę poznać jakąś
  • Odpowiedz