Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień zmagań ze sobą, z samotnością, poczuciem beznadziei i przygnębieniem. Nie pomaga ciemność przez 16 godzin na dobę, dziś znowu do obozu pracy na 10 godzin tyrać na podstawowe potrzeby.
Tylko nadzieja na lepszą przyszłość trzyma przy życiu- może niedługo znajdę jakąś lepszą pracę, może otworzą siłownie, może wiosną pojadę w góry. MOŻE. W to, że kogoś poznam to już nawet nie wierzę, mam 26 lat, jestem całe życie sam, mieszkam sam, żyję sam dla siebie. Jak jest dzień, że mam wolne i nie idę do rodziców, to bywa, że przez cały dzień wypowiadam kilkanaście słów sam do siebie.
I się człowiek zastanawia na co to wszystko, jaki to ma sens. Kiedyś chociaż były spotkania ze znajomymi, jakaś spontaniczność, śmieszne akcje po alkoholu, czasem jakiś wyjazd na weekend- teraz "koledzy" sobie dziewczyny poznajdywali i już #!$%@? mają, byłem im potrzebny jak byli sami i nie mieli z kim spędzić wolnego czasu.
Nieatrakcyjni młodzi faceci mają #!$%@? w tym kraju.
#samotnosc #feels #depresja ##!$%@? #przegryw
imajoke - Kolejny dzień zmagań ze sobą, z samotnością, poczuciem beznadziei i przygnę...

źródło: comment_1608013836XuTfjkqWPwMREsu6yGbq2m.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imajoke: miras musisz znaleźć coś czym zajmiesz głowę i oddalisz czarne myśli, najlepiej jakieś hobby, pasję. Świat to nie tylko dwie dziury między nogami różowych, choć niestety wielu wpada w tą pułapkę.
  • Odpowiedz
@imjoke @greenballz Z czasem nie będzie lepiej tylko zobojętnienie na wszystko wzrośnie. Nic się w twoim życiu nie zmieni jeśli sam nie wprowadzić do niego zmiany. Tez myślałem kilka lat temu że za rok za 2 będzie lepiej a teraz po prostu przywykłem do samotności XD
  • Odpowiedz
@imajoke: Powinieneś być konsekwentny i zdać sobie sprawę, że system jako taki jest ustawiony przeciwko Tobie i nie możesz wygrać grając na jego zasadach, bo całe życie przetyrasz na innych i sam nie będziesz miał z tego absolutnie nic, poza pogardliwymi spojrzeniami. Według mnie najlepsza opcja to absolutne zdystansowanie się od tego, ale zamiast piwnicznej wegetacji typu NEET lepiej wyjechać pod namiot z plecakiem książek i zbudować sobie odpowiedni dystans,
  • Odpowiedz
Nieatrakcyjni młodzi faceci mają #!$%@? w tym kraju.


@imajoke: Powtarzam do do znudzenia, bierzesz sobie dziewczynę z Ukrainy, Kazachstanu musisz tylko tam jechać, żeby wybrać rozsądnie a nie golddiggerkę. Możesz mieszkać np. w Niemczech robiąc uprawnienia w PL, które są tańsze np, na CNC, wózki itd,a takie normalne życie naprawdę uszcześliwi dziewczynę o której raczej nie mogą marzyć Twoi koledzy.
  • Odpowiedz
@imajoke: Też mam kilku kumpli to: samodyscyplina, biznes, muzyka filmowa, czytanie książek. Wiesz co Ci powiem? Skoro miałeś takich znajomych to, od dawna byłeś sam, jak w tym memie czym się różnie socjalizm od kapitalizmu. Zaprzyjaźnij się po pierwsze sam ze sobą i o siebie zadbaj, krok po kroku, dopiero w momencie kiedy poczujesz, że jesteś gotowy do kolejnego kroku jak poznanie kogoś z płci pięknej, to zaufaj mi ale
  • Odpowiedz