Wpis z mikrobloga

ale ofertę można przez 2 miesiące przywrócić.

Ciekaw jestem, czy większą szkodą nie byłoby dla nich, gdyby ktoś jednak kupił, wpłacił i wystawił negatywa pod informacji o braku towaru / długim czasie dostawy


@uhu8: nie, ja raz wystawiłem negatywa, to sprzedający usunął starą aukcję i wrzucił nowa, i koło #!$%@? się kręci

zauważyłem że tak robią #!$%@? janusze, że mają np dwie takie same aukcje, ta która ma już kilka opinni
Ciekaw jestem, czy większą szkodą nie byłoby dla nich, gdyby ktoś jednak kupił, wpłacił i wystawił negatywa pod informacji o braku towaru / długim czasie dostawy.


@uhu8: nie mam takiego kabla i nigdy nie miałem, ale uwierz mi jakbyś mi zaoferował prawie tysiaka, to w ciągu 24h wysyłam xD
Oni pewnie maja takie samo podejście.
nie, ja raz wystawiłem negatywa, to sprzedający usunął starą aukcję i wrzucił nowa, i koło #!$%@? się kręci


@Miecz12: ale negatyw na przedmiot czy dla kupującego? Kupującemu teraz taki negatyw przez rok ciąży.
Ciekaw jestem, czy większą szkodą nie byłoby dla nich, gdyby ktoś jednak kupił, wpłacił i wystawił negatywa pod informacji o braku towaru / długim czasie dostawy.


@uhu8: ziom, to jest kabel, a nie limitowana edycja Bugatti Veyrona xd Jakby się uparli to kupiliby ten kabel w innym sklepie, może nawet zagranicznym i wysłali gościowi który kupił u nich

Pomijając fakt, że oryginał kosztuje jakieś 90 zł XD