Wpis z mikrobloga

Szukam pierścionka dla różowej z okazji żadnej, po prostu nie ma niczego na dłoniach, a że święta idą, to może na prezent. W czym problem?
To nie mają być zaręczyny, ledwo co ze sobą jesteśmy, ale znam jej delikatny styl i nie będzie pasować nic kolorowego.
Wystający, pojedynczy diament przystoi, czy b--ń Boże nie?

#bizuteria #modadamska
przemilcze - Szukam pierścionka dla różowej z okazji żadnej, po prostu nie ma niczego...

źródło: comment_16079701825CHGiEZGX9LUdgUgIRqIi5.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemilcze: brylanty możesz w delikatnych kolczykach kupić, jeśli zobaczy ten pierścionek będzie myślała tylko o jednym. Kup pierścionek z bursztynem są cudne, a bursztynu mają 45 mln lat
  • Odpowiedz
@welin: ponad 2 lata znajomości, związek myślę jest bardzo poważny, choć na wczesnym etapie.
Na Mikołaja dostała kocyk, choć nie jestem pewny, czy jest świadoma, że jest droższy niż Iphone. Wie, że nie mam przywiązania do pieniędzy i niczego specjalnego nie oczekuję, w sumie prosiłem ją, by mi oddała coś ze swojej kolekcji, poprzedni kocyk, taka zamiana. Inne rzeczy, wartość emocjonalna... nie uda mi się to z zachowaniem niespodzianki. Jestem
  • Odpowiedz
pierścionek był za 4800

@przemilcze: o c--j to nieźle byś przepłacił... no ale skoro nie masz przywiazania do pieniedzy to w sumie kto ci zabroni ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Dolan: w jakim kontekście przepłacił? bo trochę nie rozumiem. Pierścionek nie warty takie ceny, szkoda pieniędzy na takie coś, prezent przestrzelony czy jeszcze coś innego?
Wolałbym wywalić kasę w złoto i kamienie szczerze powiedziawszy, niż w jakieś telefoniki...
  • Odpowiedz
@przemilcze: pierscionek ze zdjecia kosztuje 4800? kamień ile karat? tak czy inaczej tak jak pisali wyżej pierscionkow sie nie kupuje na prezenty przed zareczynami. Kolczyki, naszyjniki itp są ok.
  • Odpowiedz
@Dolan: 0.30 karata ze sklepu mirka, na zdjęciu może być inny rozmiar (jedno zdjęcie na wszystkie kamienie).

Nie wiedziałem o tym 'przed zaręczynami', na pewno wezmę na to poprawkę. ;)
  • Odpowiedz
@przemilcze zlituj się, nie kupuj pierścionka. Zaplusowalam wszystkie odmawiajace komenatrze w tym temacie i dodam jeszcze swój. Jeśli szanujesz tę dziewczynę i traktujesz poważnie - pierścionek zostaw na inną okazję. Żeby nie narobić jej i jej rodzinie nieporozumienia.
Inna biżuteria, zegarek, weekend w spa czy instrument muzyczny, telefon - jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@przemilcze przepraszam, dobrze rozumiem, ze napisales, ze kocyk który jej podarowales jest drozszy niż iPhone? To z czego on byl, ze zlota?

Podpinam sie, pierscionek przed zareczynami to najgorszy pomysl ever. Gorszego nie mogles wymyśleć. Polecam pojsc w kolczyki lub bransoletke. Druga sprawa - nie nosi zadnych pierscionkow, bo moze nie lubi? Nie kazdy lubi miec cos na palcach

P.S. chyba ze to jednak bait, nie zdziwilabym sie ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemilcze: Zamieni Ci się w Nazgula i będziesz żałował...
Na Twoim miejscu szukałbym raczej jakiegoś wisiorka, bransoletki lub kolczyków.
Osobiście uważam, że lepiej rozejrzeć się u jubilera, który nie jest żadna sieciówką typu aparat lub yes, bo dostaniesz coś nieoklepanego.
  • Odpowiedz
@MilowyLas: sprawdź sobie ceny wysokojakościowego kaszmiru o gęstym splocie, plus spory rozmiar.
@chrominancja: żaden bait, pokazać historię przeglądarki? 3 dni reaserchu i niestety w głowie ta myśl, czy wypada.
@Branco_Amigo: czego mam żałować, że daje mi szczęście? Na pewno nie będę tego przeliczał na złotówki, gdy nam się nie powiedzie. Teraz jej uśmiech jest tego wart. Jeszcze pomyślę, trudno znaleźć coś sensownego.
  • Odpowiedz
Nie kupuj w Aparcie. Przed pandemia powiększałem pierścionek zaręczynowy. Powiększenie go trwało dwa czy trzy tygodnie. Dłużej tego pierścionka nie było niż był na początku...
  • Odpowiedz