Wpis z mikrobloga

mordeczki uzywacie wkrętarek z Erbauera z castoramy? jakie opinie? waham sie między Erbauerem i Stanleyem fatmax - wolałbym De walta ale w tym budżecie który mam braknie na konkretny zestaw, a jakieś gówno zestawy z bateriami 1,5 ah sa za słabe. Generalnie potrzebuje sprzętu do profesjonalnego uzytkowania, głównie do zabudów gk - minimum co potrzebuję to 2x bateria 2ah ( a lepiej jakby były mocniejsze) walizka w zestawie i wiadomo wkrętarka z udarem, fajnie jak bezszczotkowa, tego szukam w cenie powiedzmy do 600-700 złotych za komplet. Polecicie coś oprócz Stanleya i Erbauera? #majsterkowanie #narzedzia #remontujzwykopem #budownictwo
  • 28
@dzazzio: myslałem o tym, ale to chyba nie ten etap jeszcze bo nie robie aż tak duzo gk, wiem że sa takie przystawki do wkrętarek ale widziałem testy i średnio to wypadało, chyba ze sie kupi gotowe zestawy. Na razie potrzebuje samej wkrętarki
@leftfinger: tak się składa, że testowałem obydwie firmy i efekt końcowy był taki, że zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°):

- Jeżeli chciałbyś rozwijać serię elektro pod jeden Aku to Erbauer, bo za 650 zł masz fajny starter pack tj 2x4,0AH wkrętarka i ładowarka. Dokupujesz później sobie z jedną 2AH i masz do regipsów w sam raz.

- Albo od razu zestaw wkrętarka z zakrętarką, gdzie masz 2x2AH.
@marcho87: dzięki w końcu jakieś konkrety, ale dużo nie pomogło, bo mniej więcej takie miałem rozkimn jak napisałeś xD. Jedyny plus że mam blisko Castoramę i w razie jakby Erbauer padł to moge szybko oddać, Stanelya w mojej Castoramie nie ma, w razie kłopotów musiałbym wysyłać na naprawy i pytanie jak długo sie czeka na naprawy czy są części do tego... Myslałem o zestawie wkrętarka i szlifierka z Erbauera bo tam