Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Tak czytam od paru dni o tym cymbergaju, że straszny syf.
Oczywiście potem oglądam recenzję arhona, wchodzę na metacritic gdzie jest 90, paczę jeszcze na steam gdzie jest 79% pozytywów od 160k oceniających i wiem, że wykopki prezentują stabilną formę.

#gry #cyberpunk2077
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@The_Orz: Aj przepraszam, faktycznie, wykopki narzekają tylko na kiepską optymalizację.

@Daburi: Jak pisałem, nie zwróciłem uwagi, że wszystkie negatywne opinie to wypowiedzi konsolowców, mój błąd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee:

pc od metacritic 90, graczy 6.9


To jest żaden argument, musiałbym upaść na głowę żeby brać pod uwagę oceny które łatwo zbić zbiasowanymi tłukami gwałcącymi jedynki z multikont, co też i tu miało miejsce.
Na steamie masz oceny od graczy którzy kupili i już nie masz
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: dziwne, ze w takim razie tluki oceniaja tylko gre na konsole, a wersja na pc ma wzglednie normalna ocene biorac pod uwage, ze tez ma sporo wad, choc nie tak istotnych jak wersja na stare konsole i te 6.9 w obecnej formie jest calkiem zasluzone

i skoro 6.9 dla pc jest calkiem zasluzone, to 3 na starych konsolach raczej tez
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: wez pod uwage, ze krytycy przymykali oko na bledy techniczne, bo testowali wersje recenzencka bez rzekomych "patchy" ktore mialy wejsc podczas wypuszczenia gry jako "day one"

A prawda byla taka, ze normalny release tez byl bublem pod wzgledem technicznym
  • Odpowiedz
wykopki prezentują stabilną formę.


@Kleki_Petra: Dalej na steamie pierwsze dwa pozytywne komentarze to "Polska górom" i "Do boju polacy" wystawione po 2h gry xdd?Jak ludzie takie wystawiają to nie dziwne, że procent jest duży.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee:

krytycy przymykali oko na bledy techniczne, bo testowali wersje recenzencka bez rzekomych "patchy" ktore mialy wejsc podczas wypuszczenia gry jako "day one"


Tak, więc wszyscy jak jeden mąż zmienili z szóstek na dziewiątki.
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: moze te 3 punkty to wlasnie techniczna c-------c gry, a nie jej fabula

Latajace samochody, ludzie siedzacy na srodku ulicy w powietrzu, samochody jezdzace po barierkach. Ludzie pojawiajacy sie na srodku ekranu z d--y, poscigi oskryptowane ktore na pierwszy rzuk oka niby nic podejrzanego nie pokazuja, ale jak wiecej osob zagra i postapi nie do konca wedlug schematu, to sie zaczynaja cyrki - to wszystko tez sie dzieje na
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra:
Zgadzam się że hejt jest przesadzony i wersja pc/next gen działa w miarę dobrze, ogrywałem pc ale bug save po 25h sprawił że wolę poczekać z 2 miesiące aż to połatają wszystko.
Aczkolwiek w przypadku ps4/xone na które gry była w teorii tworzona już kolorowo nie jest i gracze z tych platform mają prawo być sfrustrowani. Widziałem to u znajomego na ps4 i to wyglądało dramatycznie. Według mnie wersja
  • Odpowiedz