Wpis z mikrobloga

Mój kurier jest niemożliwy , dzwoni do mnie , Sanski jestes w domu ? Bo mam cos dla cb :) ja ze tak. Puka do drzwi i mówi chcesz jednom wykopake ? Ja ze tak a on na to Aha wszyscy majom wykopake ;) poczym podał mi wielki karton daje i mówi masz otwórz bo suuuper jest ;) hehehe ( podaj nożyk bo otwieram , wow wow ) ;)

Omg omg omg () W tym roku moim Mikołajem był @ParanoidBumblebee, który od pierwszej anonimowej wiadomości wydawał mi się przewspaniałym człowiekiem. Wymieniliśmy ich sporo i naprawdę jestem tą paczką niesamowicie wzruszona - wiem, że włożyłeś w nią dużo serduszka (a także piniendzy!! Aż mi głupio na maksa, serio, nie spodziewałam się... i serio aż nie wiem co mam pisać... Nie za dobrze ci tam idzie na tych dywanikach?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i jestem bardzo, bardzo wdzięczna!! Mój niebieski jak otwierałam pakę i piszczałam jak dziecko z zachwycenia, powiedział, że wystarczyłoby mnie nagrać i nie musiałabym nic pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak nie jestem gotowa na udostępnianie takich rzeczy :D:D
Chcę powtórzyć raz jeszcze, że jesteś świetnym człowiekiem, bardzo miło mi się z Tobą pisało, mamy dużo wspólnego i na pewno chcę dowiedzieć się o Tobie więcej () List mnie wzruszył, jest napisany wpół ręcznie-wpół na komputerze, ale serio, nie miałam absolutnie żadnego problemu z rozczytaniem Twojego pisma :D W liście było dużo dygresji, ale to nie szkodzi, bo ja sama robię ich mnóstwo (to jedna z naszych wspólnych cech) - na wszystko odpiszę ci na spokojnie na PW, bo jest sporo do pogadania:)
A teraz chciałabym nakreślić zawartość paczuszki ʕʔ Znalazłam tam moje ulubione słodyczki marki Kinder - jajka niespodzianki (jeżu, kocham je, ale zawsze trochę szkoda mi pieniędzy, więc mega się cieszę <3 ciekawe co mają w środku ()), duplo, kinder czekoladki, kinder bueno (były dwa, ale jedno już zjadłam w trakcie robienia ważnych tasków na home office ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a także NUTELLA. Matkobosko jak ja dawno nie jadłam nutelli (no bo wiadomo, niezdrowe i tak dalej, ale za to jakie PYSZNE. Od pewnego czasu zabieram się za robienie gofrów, bo znalazłam taką mega starą patelnię do gofrów, którą używała moja babcia - no teraz to już koniec wymówek, będą gofry z nutellą!), a do tego szokobonsy []
Następny element to koszulka z FRIENDS - jest przecudowna!! Chciałam sobie taką kupić, ale miałam inne wydatki - więc naprawdę dziękuję!! To mój pierwszy gadżet z tego serialu. Ogólnie zaczęłam oglądać "Przyjaciół" w okresie, który był dla mnie bardzo ciężki, więc to była jedna z niewielu rzeczy, która poprawiała mi humor - dlatego serio jest to dla mnie bardzo ważne, dziękuję:)
Następna rzecz to kremik do twarzy z Vianka - kurczę no, żeś się naprawdę wykosztował nad tym wszystkim ;_; kocham te kremy, ale są dość drogie (choć wydajne), więc mega się cieszę, że dalej będę mogła panować nad moją cerą <3
Tu przechodzimy do Artefaktów dla Zmarźlaka - mi jest generalnie prawie zawsze zimno. Nawet latem jest mi zimno - powiecie "problemy z krążeniem" - i to chyba się zgadza ( ͡° ʖ̯ ͡°) Badam się powoli w tym kierunku. Ale póki co, żeby ułatwić mi żyćko, mój wspaniały Mirkołaj podarował mi Superciepłe Ultramiękkie Skarpety Jak to określił mój niebieski "jakbym dotykał chmurkę" :D I takie właśnie jest uczucie, jak je założyłam na stopy <3 Są super ciepłe i wygodne :3 A do tego ocieplacz do rąk!! Też super prezent, bo zawsze chciałam mieć, ale też szkoda mi było samej sobie kupować :D I tak jak napisałeś na karteczce - nie spodziewałam się tego :) Teraz przeglądam twoje wpisy a tam nawet dodawałeś jego fotkę :D (swoją drogą to nie wiem jak mogłam przeoczyć ten wpis, często przeglądałam tag, ale gdzieś musiał zaginąć :C)
I tu przechodzimy do czegoś, co zaskoczyło mnie niesamowicie i aż nie wierzę - dostałam figurkę Bojacka z Diane!!!! To jakieś istne szaleństwo, w życiu bym nie pomyślała, że dostanę coś tak wspaniałego. Z tego co wyczytałam w liście, jest to ręczna robota na zamówienie, więc jest to coś niesamowicie unikalnego <3 Bardzo, bardzo za to dziękuję! Zajmie zaszczytne miejsce w salonie, żeby każdy mógł podziwiać to cudo! Już wysyłałam znajomym, rodzinie i przyjaciołom i wszyscy są zachwyceni (kuzyn nawet pytał, gdzie można takiego dostać - ha!)
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. Uwielbiam wykopakę, ale dlatego, że można poznać nowych ludzi i przywrócić sobie choć trochę wiarę w dobroć drugiego człowieka:) Jest mi niesamowicie miło i czuję się zaszczycona, że to właśnie Ty robiłeś mi paczkę i aż tak bardzo się postarałeś. Na resztę rzeczy odpiszę na PW ʕʔ W komentarzu zdjęcie figurek z bliska:)
#wykopaka #pokapake
Sanski - Mój kurier jest niemożliwy , dzwoni do mnie , Sanski jestes w domu ? Bo mam ...

źródło: comment_1607951343nyEShp5HipGi2tKSNNi0mF.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smerfastycznie: Widzę, że ciężko ci pojąć, że można się po prostu cieszyć z dobroci drugiego człowieka i tego, że poznało się kogoś nowego, kto jest po prostu fajną osobą. Ty natomiast wszędzie widzisz jakieś drugie dno, "bolce" i nie chcę nawet wiedzieć co więcej, współczuję ci :)
  • Odpowiedz
@Smerfastycznie: Kolego tobie się styki poprzepalały? Może zacznij się udzielać na tagu #narkotykizawszespoko bo masz podobnie poryty baniak jak oni. Istnieje mój drogi przyjacielu coś takiego jak szczęście. Człowiek się cieszy kiedy dostaje prezent, usłyszy miłe słowo cokolwiek nie oznacza to, że chce się pchać komuś do wyrka. Serio mniej wykopu a zaczniesz patrzeć na ludzi jak na ludzi a nie obiekty seksualne wszędzie
  • Odpowiedz
Co Ty możesz wiedzieć o patrzeniu na świat :D


@Smerfastycznie: chyba ty, skoro z twojej wypowiedzi wynika że niestety nie masz przyjaciół. Przyjaźnie to istotna część życia, jakbyś nie miał skrzywionej optyki to nawet byś nie pisał takich głupot, a piszesz że to inni mają ją nieodpowiednią.
Ja tam się cieszę czytając coś takiego. Sam na wykopie poznałem parę osób z którymi do dzisiaj utrzymuję przyjacielsko-koleżeńskie relacje, głównie z różowymi
  • Odpowiedz
@Radek41: Odpowiem cytując @wisinia bo i do Ciebie to pasuje

niezły z Ciebie przychylast typie.

Paczkę zrobiłbym nawet i dla Ciebie za kilkaset złotych czy jak to określiłeś, wydając pół wypłaty. Zrobiłbym taką paczke dla Ciebie czy kogokolwiek innego bo po prostu cieszy mnie ta zabawa i chciałem dać komuś szczęście tak jak i ja je dostałem. 50 zł to była kwota minimalna a nie, że musisz wydać 50
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Radek41: jesteś chyba nienormalny, sprawdź inne paczki i inne relacje na tagu, niebieski niebieskiemu kupił jakiś drogi aparat i co, to też "cuck"? xD lecz się.
  • Odpowiedz
jesteś chyba nienormalny, sprawdź inne paczki i inne relacje na tagu, niebieski niebieskiemu kupił jakiś drogi aparat i co, to też "cuck"? xD lecz się.


@Sanski: kuwa! czemu wy im odpisujecie?! na czarno, i siup.
z główki, a ich szlag trafia, że nikt nie reaguje. no plis, bądźcie dorośli. xD
  • Odpowiedz
@Sanski: Fana paczka, kinderki to moje ulubione słodycze - zazdroszczę, zwłaszcza, że ja w tym roku nie dostałem nic na Mikołaja, ani nie dostanę na gwiazdkę.

Jeszcze auto które kupiłem na potrzeby pracy, z-----o się i ze względów zdrowotnych nie mam pieniędzy na naprawę (,)
  • Odpowiedz