Wpis z mikrobloga

Mój kurier jest niemożliwy , dzwoni do mnie , Sanski jestes w domu ? Bo mam cos dla cb :) ja ze tak. Puka do drzwi i mówi chcesz jednom wykopake ? Ja ze tak a on na to Aha wszyscy majom wykopake ;) poczym podał mi wielki karton daje i mówi masz otwórz bo suuuper jest ;) hehehe ( podaj nożyk bo otwieram , wow wow ) ;)

Omg omg omg () W tym roku moim Mikołajem był @ParanoidBumblebee, który od pierwszej anonimowej wiadomości wydawał mi się przewspaniałym człowiekiem. Wymieniliśmy ich sporo i naprawdę jestem tą paczką niesamowicie wzruszona - wiem, że włożyłeś w nią dużo serduszka (a także piniendzy!! Aż mi głupio na maksa, serio, nie spodziewałam się... i serio aż nie wiem co mam pisać... Nie za dobrze ci tam idzie na tych dywanikach?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i jestem bardzo, bardzo wdzięczna!! Mój niebieski jak otwierałam pakę i piszczałam jak dziecko z zachwycenia, powiedział, że wystarczyłoby mnie nagrać i nie musiałabym nic pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak nie jestem gotowa na udostępnianie takich rzeczy :D:D
Chcę powtórzyć raz jeszcze, że jesteś świetnym człowiekiem, bardzo miło mi się z Tobą pisało, mamy dużo wspólnego i na pewno chcę dowiedzieć się o Tobie więcej () List mnie wzruszył, jest napisany wpół ręcznie-wpół na komputerze, ale serio, nie miałam absolutnie żadnego problemu z rozczytaniem Twojego pisma :D W liście było dużo dygresji, ale to nie szkodzi, bo ja sama robię ich mnóstwo (to jedna z naszych wspólnych cech) - na wszystko odpiszę ci na spokojnie na PW, bo jest sporo do pogadania:)
A teraz chciałabym nakreślić zawartość paczuszki ʕʔ Znalazłam tam moje ulubione słodyczki marki Kinder - jajka niespodzianki (jeżu, kocham je, ale zawsze trochę szkoda mi pieniędzy, więc mega się cieszę <3 ciekawe co mają w środku ()), duplo, kinder czekoladki, kinder bueno (były dwa, ale jedno już zjadłam w trakcie robienia ważnych tasków na home office ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a także NUTELLA. Matkobosko jak ja dawno nie jadłam nutelli (no bo wiadomo, niezdrowe i tak dalej, ale za to jakie PYSZNE. Od pewnego czasu zabieram się za robienie gofrów, bo znalazłam taką mega starą patelnię do gofrów, którą używała moja babcia - no teraz to już koniec wymówek, będą gofry z nutellą!), a do tego szokobonsy []
Następny element to koszulka z FRIENDS - jest przecudowna!! Chciałam sobie taką kupić, ale miałam inne wydatki - więc naprawdę dziękuję!! To mój pierwszy gadżet z tego serialu. Ogólnie zaczęłam oglądać "Przyjaciół" w okresie, który był dla mnie bardzo ciężki, więc to była jedna z niewielu rzeczy, która poprawiała mi humor - dlatego serio jest to dla mnie bardzo ważne, dziękuję:)
Następna rzecz to kremik do twarzy z Vianka - kurczę no, żeś się naprawdę wykosztował nad tym wszystkim ;_; kocham te kremy, ale są dość drogie (choć wydajne), więc mega się cieszę, że dalej będę mogła panować nad moją cerą <3
Tu przechodzimy do Artefaktów dla Zmarźlaka - mi jest generalnie prawie zawsze zimno. Nawet latem jest mi zimno - powiecie "problemy z krążeniem" - i to chyba się zgadza ( ͡° ʖ̯ ͡°) Badam się powoli w tym kierunku. Ale póki co, żeby ułatwić mi żyćko, mój wspaniały Mirkołaj podarował mi Superciepłe Ultramiękkie Skarpety Jak to określił mój niebieski "jakbym dotykał chmurkę" :D I takie właśnie jest uczucie, jak je założyłam na stopy <3 Są super ciepłe i wygodne :3 A do tego ocieplacz do rąk!! Też super prezent, bo zawsze chciałam mieć, ale też szkoda mi było samej sobie kupować :D I tak jak napisałeś na karteczce - nie spodziewałam się tego :) Teraz przeglądam twoje wpisy a tam nawet dodawałeś jego fotkę :D (swoją drogą to nie wiem jak mogłam przeoczyć ten wpis, często przeglądałam tag, ale gdzieś musiał zaginąć :C)
I tu przechodzimy do czegoś, co zaskoczyło mnie niesamowicie i aż nie wierzę - dostałam figurkę Bojacka z Diane!!!! To jakieś istne szaleństwo, w życiu bym nie pomyślała, że dostanę coś tak wspaniałego. Z tego co wyczytałam w liście, jest to ręczna robota na zamówienie, więc jest to coś niesamowicie unikalnego <3 Bardzo, bardzo za to dziękuję! Zajmie zaszczytne miejsce w salonie, żeby każdy mógł podziwiać to cudo! Już wysyłałam znajomym, rodzinie i przyjaciołom i wszyscy są zachwyceni (kuzyn nawet pytał, gdzie można takiego dostać - ha!)
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. Uwielbiam wykopakę, ale dlatego, że można poznać nowych ludzi i przywrócić sobie choć trochę wiarę w dobroć drugiego człowieka:) Jest mi niesamowicie miło i czuję się zaszczycona, że to właśnie Ty robiłeś mi paczkę i aż tak bardzo się postarałeś. Na resztę rzeczy odpiszę na PW ʕʔ W komentarzu zdjęcie figurek z bliska:)
#wykopaka #pokapake
Sanski - Mój kurier jest niemożliwy , dzwoni do mnie , Sanski jestes w domu ? Bo mam ...

źródło: comment_1607951343nyEShp5HipGi2tKSNNi0mF.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jalop: oj tak, dużo gadam, dużo piszę, mój opis też był całkiem długi, a i tak żałuję, że nie napisałam więcej - bo tyle chciałam zawrzeć, że aż sama się w tym pogubiłam i wiele mi umknęło :C Jestem trochę chaotyczna w wysławianiu się :D
  • Odpowiedz