Wpis z mikrobloga

@jarema87: 30-sto kilku-letnia baba ubrała się do tv jak dalmatynczyk w glanach, serio? To jest jakaś toksyczna atencjuszka, która mocno musi zwracać na siebie uwagę. Szkoda mi Pawła bo to spoko gość.
  • Odpowiedz
ludzie mogą mieć różne gusta


@rroarr: i zupełnie przypadkowo mają dokładnie takie gusta, jak ktoś im w danym okresie narzucił xd.

Jak dla mnie tą wrzutką z Kardashiankami zrobiłaś dziewczynie antyreklamę. Bo do tej pory myślałem, że jest po prostu nie umiejącą się fajnie ubrać atencjuszką ze skłonnościami do nostalgii za młodzieńczym buntem. Ale teraz widzę, że nie ma po prostu swojego gustu, tylko leci za modą xd.
  • Odpowiedz
@BrockLanders: jak z gustem Marty to dokładnie nie wiadomo. Wystylizowała ja siostra która ponoć tym zajmuje się zawodowo. Po odcinku ludzie zaczęli ją na insta krytykować, to ta chamsko odpowiadała i blokowała konta XD w sumie chyba nadal trochę to przeżywa. Niestety to było na instastories więc poznikało już
  • Odpowiedz
Po odcinku ludzie zaczęli ją na insta krytykować, to ta chamsko odpowiadała i blokowała konta XD


@ILoveConcrete: Bo ona wcale nie jest taka fajna, ciepła i sympatyczna jak ją ludzie chcą widzieć. Norek miał przedsmak na ich randce, wprawdzie on sprowokował sytuację, ale ona dała przebłysk jaka potrafi być nieprzyjemna.
  • Odpowiedz
@ILoveConcrete: Siostra wyjaśniła też, dlaczego Marta tak siedziała. Ponoć ma problemy z biodrami i nie może zakładać nogi na nogę. W takim razie po co dała jej taki kusy strój ? Współczuję siostry, broniąc swojej stylizacji wytknęła publicznie niedomagania zdrowotne Marty...
  • Odpowiedz