Wpis z mikrobloga

@Victim: One się absolutnie nie kierują żadnym opisem. Widzi zdjęcie, jeśli w jej typie to od razu lajkuje, a później dopiero przegląda opis. Typowa większość patrzy po pierwszym zdjęciu - dlatego jeśli nie masz dobrych zdjęć to raczej graj w terenie, większe szanse.
  • Odpowiedz
@LubieSieBic: I tu pewnie też prawda. Na badoo bodajże jest ta opcja, że Cię informuje gdy ktoś przejrzy Twój profil i baaaaardzo często jest tak, że jak pisałem do któreś, to odczytała, potem było powiadomienie, że odwiedziła mój profil a dopiero potem odpowiedź xD
  • Odpowiedz
@Victim: Niestety, ale apki to typowe nastawienie na wygląd. One patrzą emocjami, jeśli potrafisz dać emocje to możesz doprowadzić do szaleństwa (pozytywnego).

Świat internetu, apek, rewolucja seksualna, traktowanie kobiet jak klejnoty koronne i mamy "potwory", które mają tak kosmiczne wymagania, że nikt nie jest w stanie ich spełnić - jedynie Ci z absolutnego topu, ale oni to po prostu zaliczają i następna.
  • Odpowiedz
@Victim: To już bardzo zależy, bo niektóre przeglądają na oczy i obniżają wymagania, a są takie co potem to już tylko koty/pieski i lewicowanie :D

Mój znajomek sobie wziął taką z trójką dzieci - rzekomo dawna pierwsza miłość :D
  • Odpowiedz
@Victim: To jest dramat. To już w zasadzie mój eks-znajomy. Gość alkoholik, więc też kompleksy. No dramat, jeśli faceci nie będą siebie szanować to nic dobrego nie będzie. Potrzebna jest rewolucja, ale w odpowiednią stronę. Depopulacja ? No to już mamy, bo coraz mniej kobiet myśli o macierzyństwie.
  • Odpowiedz
@alonzoo3 nie za bardzo rozumiem: szukacie relacji w apkach, w których znaczna część użytkowników szuka czego innego, i dziwicie się, że właśnie to robią. Na Tinderze pewnie jakieś 20% kobiet szuka partnera na stałe, 80% szuka atrakcyjnego mężczyzny w wiadomym celu. Słyszałem od znajomych, że te tradycyjne portale matrymonialne są pod tym względem zdecydowanie lepsze i tam faktycznie ludzie szukają czego innego i nie są tak skupieni na samym wyglądzie. Z drugiej
  • Odpowiedz
@alonzoo3: dziwienie sie ze w apce do ruchania patrza na wyglad. Dobre zdjecie to podstawa w takich aplikacjach - nie, zdjecie w ciemnym pokoju w pomietej koszuli sie nie sprawdzi, tak samo zdjecie w zbyt duzym garniturze z poliestru.
  • Odpowiedz