Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 54
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:01, Poniedziałek, 14 grudnia 2020. Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana. Słońce podniesie się dziś o 08:01. Świecić będzie 7 godzin i 21 minut, w zenicie znajdzie się o 11:41 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@micke: dzień dobry! Właśnie wychodziłem do pracy i dostałem telefon od szefa że dzisiaj wolne. Lepszego poniedziałku nie umiałem sobie wyobrazić. Życzę wam wszystkim tak samo udanego poniedziałku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@micke: Miłego dnia Kochani! Nie wołam, bo z apki ciężko to się robi, a ja od rana zasuwam poza domem. Trzymajcie się ciepło! :-)
  • Odpowiedz
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @rajjj: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @petla_sprzezenia: @nivenerr @omi-omi: @keisezrG: @smutny_kojot: @TullamoreD: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Syskiev: @LubieCzokoPauki: @Najlepszy_kolega_Damiana

Siemanko wszystkim, mamy poniedziałek, więc motywujemy się do pracy. Są cwaniaki co od czwartku mają wolne, hehe tak to ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wczoraj o 22 idę sobie na Morasku (takie tam miejsce w Pń) i z naprzeciwko idzie facet, na oko 50 lat, na pewno nie mniej.
  • Odpowiedz