Wpis z mikrobloga

@Dymass: jak to jest możliwe, żeby tak #!$%@?ć wersję na konsole? Przecież to jest komedia, że to działa lepiej na tym czymś xD hindusi korespondencyjnie im ten kod w CDPR pisali?

═►CPU : Core2Quad q6600 3.0 ghz oc'ed
═►MB : Asus P5K
═►Ram : Apacer Panther 12GB (3x4GB) 1066Mhz DDR2
═►GPU : Nvidia GTX 750Ti 2gb windforce
═►HDD : 500GB + SSD 128GB
═►OS : Windows 10 PRO 64bit
@Bonwerkz ja sie zastanawiam czemu nie wrzuci 2 kart pod crossfire, jesli to p5k pro, jeszcze dorzucic mocnego xeona albo quad extreme i bysle, ze do 35 - 40 klatek dojdzie XD
@Dymass: @Bonwerkz: szkoda że Q6600, mógł zapodać jakiegoś procka w 45nm który ma nowsze archi, choćby Xeona X3360, 12MB cache 4 core archi Yorkfield, dobrze się podkręca a tani jak barszcz i nie wymaga moda żadnego, drop-in kompatybilny z C2Q 45nm bo to specjalna seria Xeonów pod LGA775, sam takiego mam w innym PC.
@FLAC jak Xeon to tylko e5450 albo x5460. Btw, posiadam q9300, on kest w 45nm. Czy jakbym chcial wrzucic takiego fajnego xeona to musze robic flash biosu?
@Dymass: dokładnej instrukcji ci nie dam bo nie wiem, nie robiłem, w każdym razie żeby dodać obsługę xeonów serwerowych LGA771 to musisz dodać ich mikrokody, a to oznacza (w zależności od płyty) że może brakować ci pamięci w kości biosu i będziesz musiał usunąć mikrokody innych CPU (bez nich ruszy albo nie, to loteria, może ruszyć ale np bez SSE4). Najlepiej wywalić mikrokody celeronów i pentiumów i spokój. Dokładnych instrukcji szukaj