Wpis z mikrobloga

@sebsossj: trudno mi ocenić, czy jest sympatyczny, ale zdecydowanie zasługuje na plusa. Mam nadzieję, że to nie był jednorazowy wybryk, kadra potrzebuje mocnego czwartego zawodnika. Wąsek, Murańka, Stękała czy Destroyer - niech wreszcie chociaż jeden z nich osiągnie poziom, który pozwoli regularnie kończyć zawody w czołowej piętnastce.
Wciąż mnie boli, że Kot się skończył przedwcześnie :/
  • Odpowiedz
I najstarsza kadrę A na świecie.


@Krabonara: A kto ma być w kadrze A. Najlepsi w danej chwili, skoro najstarsi są najlepsi to gdzie jest problem?Problemem jest to,że zawodnicy z zaplecza nie mogą liczyć na żadne wynagrodzenie.
  • Odpowiedz
@lucer: problem polega na tym, że przez lata był straszny hype na te kadrę A, udawanie ze jesteśmy potęga, a brak budowania zaplecza - następców. Wychwalany przez wszystkich były trener blokował kariery młodych chłopców, zgarniał na kadrę A ogromne pieniądze, a chłopcy, którzy mieli się rozwijać kończyli kariery, bo nie mieli z czego żyć. Nie dawał nikomu szansy pokazać się na zawodach, przyuczać. W tym czasie syn byłego fizjoterapeuty polskiej
  • Odpowiedz
udawanie ze jesteśmy potęga


@Krabonara: Nasza kadra A to była światowa czołówka, można powiedzieć że byliśmy a może nawet dalej jesteśmy potęgą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz