Wpis z mikrobloga

W odniesieniu do wpisu

Różowa W KOŃCU, po trzech tygodniach kwitnięcia na neurologii, przeniesiona dziś na neurochirurgię szpitala w #puszczykowo Jutro operacja. #!$%@? dobrymi fluidami mile widziana bo tylko jeśli nie będzie komplikacji to wyjdzie krótko przed świętami.

Mam nadzieję że nie obrazicie się na wołanie. Pozdro.

@KapiBara1337
@Kapzel
@rvtzkv
@LeCegua
@Karoleer
@nieugnesie
@MD_MDMA
@grzegorzo
@Antarktis
@buczubuczu
@Naciass
@akumu
@Reezu
@PolskiBumelant
@grzegorzo
@nieugnesie
@HonyszkeKojok
@Lisia
@nieugnesie
@boleminoga
@silentguy
@Dymass
@buczubuczu
@RedRightHand
@Issac
@gardan
@robertx
@Anonimizator69
@lijka
@Po7latach
@lijka
@Konto_utworzone_ze_srodkow_UE
@dr_Batman
@Pierorzek
@PanSzatan6
@niewidzialnyktos
@short_bob
@Po7latach: @MD_MDMA: @Issac: @buczubuczu: @ziuaxa: @robertx: @silentguy: @bazylczuk: @Fallriv:
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ludzik: Powodzenia, moja babcia we wtorek bedzia miała 12 godzinną operację, dwa zespoły będą ją operować.

Miała mieć tydzień temu, no ale szpital MSWiA salę hybrydową ma tylko dwa razy tygodniowo, a zawsze był pilniejszy pezypadek na czyszczenie żył (babka z igłą od wenflonu, która się zerwała i na szczęście utknęła przed sercem)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ludzik: Wiesz co, ja się nie stresuje jakoś bardzo, bo mam zaufanie do tego szpitala (znajomi tam pracują więc wiem jak to mniej więcej działa) + jest to szpital MSWiA więc standard troszkę wyższy.

Z ciekawostek, nie ma tam płynu do dezynfekcji dla pacjentów (zbiorniki są puste) i nie ma srajtasmy w kiblach, więc wszystko zostało dostarczone do babci. Ja do szpitala, ze szpitala juz miły pan z WOT. Robią robotę.
@Naciass: Na domiar wszystkiego w środę zmarła jej babcia. Ale o tyle dobrze, że to już raczej było spodziewane bo demencja naprzemian z mikroudarami. No ale jest to dodatkowe obciążenie mimo wszystko.
@ludzik rozumiem... Teraz babcia z góry trzyma rękę na pulsie u Bozi zeby na pewno dobrze poszło.
To może okrutne ale uważam że osoby z demencja doznają laski ulgi dzięki śmierci, wiem co mówię.
Różowa tak daleko zabrnęła że teraz już będzie tylko dobrze!