Wpis z mikrobloga

Tak sobie kiedyś kminilem jaki był najgorszy polski serial komediowy ever, takie dno dna, studio yayo wśród seriali. Pomyślałem o świętej wojnie i graczykowie bula i spóła i przypomniałem sobie serial badziewiakowie. Chłop co się przebiera za babę i jego kumpel ten mały gruby łysy z kabaretu stworzyli opus magnum bezbeku. Raczej już nie da się tego przebić, chyba że coś pominąłem
ChrzescijanskaUniaJednosci - Tak sobie kiedyś kminilem jaki był najgorszy polski seri...

źródło: comment_16078363537N4k8GosGhYMJn2gQZVAAl.jpg

Pobierz
  • 38
Spotkanie z balladą


@TYMB4Rk007: to akurat było całkiem ok - przaśne, ale ok. Jedyną osobą, która wkurzałą był ten cwaniaczek w czopce jak włóczykij. Oglądałem to będąc dzieckiem, w czasach kiedy nic inego ciekawego nie leciało, więc trudno to jakoś porównywać, ale jakbym miał do wyboru to albo późniejsze produkcje z okresu boomu na seriale "komediowe", to bym wybrał Spotkanie z balladą.

Dodatkowo to nie był serial tylko coś jak teatr
@mrmydlo: to właśnie była święta wojna ale widzę że są tu chyba sympatycy tego humoru @szalonyonanista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TYMB4Rk007: od razu tym spotkaniem z ballada mi przypomniałeś coś co czasami leciało na TVP kabaret Olgi Lipińskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Graczykowie, bula i spóła, daleko od noszy, szpital na perypetiach aaaa i teraz mi się przypomnial taki niewypał jak synowie
ChrzescijanskaUniaJednosci - @mrmydlo: to właśnie była święta wojna ale widzę że są t...

źródło: comment_1607856845xKIMwRmaeJThnLLRDSQtaC.jpg

Pobierz