Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 466
Czyżby wykop zaczął nagonke na programistów #cdprojektred ? W gorących inne wpisy szkalujące żeńską część zespołu. Czy oni na prawdę sądzą że ta gra była złotem, ale przyszły źle kobiety i ją zepsuły? Rozumiem robić memy z lead designerem albo szkalować cdpr jako firme. Ale atak na pojedynczych programistów jest bardzo nie fajny i doprowadzi do podobnej sytuacji jaka miała w SW gdzie aktorzy dostawali groźby przez to że nie podobała im się ich rola.
Pominę już to że większość wpisów w gorących na ten temat szkaluje kobiety. Wykop w formie. Wstyd mi że mam tutaj konto.
#cyberpunk2077 #logikaniebieskichpaskow
Dej_mi - Czyżby wykop zaczął nagonke na programistów #cdprojektred ? W gorących inne ...

źródło: comment_1607799141ZDZxcM4TSLOvNS1yK8FFb9.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@vvertoi: @gpsn: Jak wy potraficie z mizogonii przejść na wojenki prawacy/lewacy to jest dla mnie hitem. Może zamiast uosabiać idiotów z przeciwną stroną polityczną nazwiemy idiotów i mizoginów idiotami i mizoginami?
  • Odpowiedz
@Dej_mi: Przecież to jacyś debile. Pewnie ci sami co krzyczeli że cofają pre-ordery bo CDPR zmienił avek na tęczowy i popiera LGBT. A teraz co nagle grają i płaczą że bugi itp
  • Odpowiedz
@Dej_mi: Wykopki ch... wiedzą o tworzeniu gier, czy życiu w dużym korpo. Programista, QA czy artysta ma tam gówno do gadania. Liczy się co 2 osób wyżej mają w głowie i co chcą, dodatkowo naciski z marketingu, zarządu itp.
Ale najłatwiej zwalić, na to że programistka AI jest z Ukrainy, a 5% CDP to kobiety...
  • Odpowiedz
@Dej_mi: Też tego nie rozumiem. Bugi i słabe AI nie wynika z tego, że CDPR zatrudnił słabych programistów, tylko, że management tej firmy narzucił im takie tempo pracy, że nie mieli kiedy tego porządnie zrobić.
  • Odpowiedz
A w praktyce wyglądało to pewnie tak:
Zarząd: Słuchajcie, ile jeszcze czasu będzie robić to AI, to już trwa 3 miesiące?
Zespół AI: no mamy już podstawy, samochody jeżdżą, hamują przy przeszkodzie.
Zarząd: No to zajebiście, wypuszczamy to.
Zespół AI: Ale, żeby gra miała pełen realizm potrzebujemy jeszcze kolejnych 2 miesięcy
Zarząd: Spoko, dacie za 2 miesiące w patchu

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dej_mi: skoro firma chwaliła sie diversity i że o nie walczy to wcale się nie dziwie. Firma która przyjmuje ludzi na podstawie tego co mają w gaciach a nie umiejętności wypuściła chałę i nie ma to ze sobą absolutnie nic wspólnego.
  • Odpowiedz
Ale najłatwiej zwalić, na to że programistka AI jest z Ukrainy, a 5% CDP to kobiety...


@szymonworld: Skoro sami się tym wielokrotnie chwalili jak to nie dbaja o róznorodność to się ludzie śmieją. Co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
Też tego nie rozumiem. Bugi i słabe AI nie wynika z tego, że CDPR zatrudnił słabych programistów, tylko, że management tej firmy narzucił im takie tempo pracy, że nie mieli kiedy tego porządnie zrobić.


@BartekX12: No - 8 lat to mało xD
  • Odpowiedz