Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 466
Czyżby wykop zaczął nagonke na programistów #cdprojektred ? W gorących inne wpisy szkalujące żeńską część zespołu. Czy oni na prawdę sądzą że ta gra była złotem, ale przyszły źle kobiety i ją zepsuły? Rozumiem robić memy z lead designerem albo szkalować cdpr jako firme. Ale atak na pojedynczych programistów jest bardzo nie fajny i doprowadzi do podobnej sytuacji jaka miała w SW gdzie aktorzy dostawali groźby przez to że nie podobała im się ich rola.
Pominę już to że większość wpisów w gorących na ten temat szkaluje kobiety. Wykop w formie. Wstyd mi że mam tutaj konto.
#cyberpunk2077 #logikaniebieskichpaskow
Dej_mi - Czyżby wykop zaczął nagonke na programistów #cdprojektred ? W gorących inne ...

źródło: comment_1607799141ZDZxcM4TSLOvNS1yK8FFb9.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
Gorące wpisy


@Dej_mi: To nie wina programistów tylko #!$%@? korpo zażadzania, pozornych optymalizacji i pozornych oszczedności. Wiesiek był wykonany w "wschodnio europejskim etosie pracy", wiadomo co chcemy osiągnąć czujemy co jest grane i to robimy. Można się nabijać ale "jakoś to bedziedzizm", "wiemcorobizm", "prowizoryzm" i poprostu robienie roboty zamiast gadania ale bez "tomiwisizmu" i "jakotakości". Jest duchem jaki bije z ksiazeczek o angile czy innym sprawnym zarzadaniu. Wiec to jest ten
  • Odpowiedz
@Dej_mi: dla mnie jest #!$%@? bo doświadczeni twórcy, którzy stworzyli Wiedźmina odeszli przez aferę z nadgodzinami, a na ich miejsce przyszli właśnie tacy programiści żółtodzioby i mamy efekt jaki mamy. Nie mam innego wytłumaczenia na #!$%@? w Cyberpunku tego co już w Wiedźminie 3 było git
  • Odpowiedz