Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Wykopki spodziewały się, że na starych barachłach typu #ps4 czy #xboxone ta gra będzie działać. Kupcie nową konsolę
Ta gra powinna wyjść tylko na nową generację. Bawią mnie też ludzie ze slabymy pc. Nie spełniasz wymagań to nie odpalasz. Proszę. Mi osobiście gra działa świetnie na Xbox series x, pewnie na #ps5 równie dobrze działa. Są błędy graficzne które mi nie przeszkadzają mocno. Bardziej mnie interesuje świat i fabuła. Gram w trybie wydajność więc rozdzialka 2k i 60 FPS. Przegrałem około 35h.
#cyberpunk2077
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bw34: ps5 jest dostępne, to że się skończyły to nie mój problem. Luzuj, bo się spinasz. Czyżby nowa gra na starej konsoli nie działała?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bw34: jest odstępne w wyższej cenie na allegro. Zmieniasz temat napinaczu. Poczekaj, kupisz nową konsolę to pograsz. Odpisz sobie. Ta gra nie jest z myślą o Twoim starym ps4. Poza tym jak byś chciał to była możliwość kupna. Sporo osób kupiło konsolę. Gra działa świetnie na nowych konsolach i pc na co dowód jest w gamelay na youtube i bez problemu graniu w chmurze.
  • Odpowiedz
@rumapark: Nie wiem czy można mówić o świetności, jak na każdym sprzęcie występują błędy, graficzne i mechaniczne. Mogę kupić konsolę z 2 razy drożej, ale po co, jeśli mogę zaczekać rok, i grać w każdą grę płynnie na STARYM PS4. Nie zagram w Cyberpunka po prostu, nie popłacze się a nawet się ciesze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bw34: ja nie mówię o błędach graficznych - takie są i tego nie da się ukryć. Gra po prostu działa. Jest 60FPS, według mnie fajna grafika. Ale jest mega klimat i fabuła. Na dzień dzisiejszy można się świetnie bawić w tej grze mając dobry sprzęt. Ten kto próbuje odpalać to na starych konsolach czy pc który ledwo domaga mając części z średniej prędkości półki zawsze będzie narzekał na optymalizację. Poza
  • Odpowiedz