Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Wykopki spodziewały się, że na starych barachłach typu #ps4 czy #xboxone ta gra będzie działać. Kupcie nową konsolę
Ta gra powinna wyjść tylko na nową generację. Bawią mnie też ludzie ze slabymy pc. Nie spełniasz wymagań to nie odpalasz. Proszę. Mi osobiście gra działa świetnie na Xbox series x, pewnie na #ps5 równie dobrze działa. Są błędy graficzne które mi nie przeszkadzają mocno. Bardziej mnie interesuje świat i fabuła. Gram w trybie wydajność więc rozdzialka 2k i 60 FPS. Przegrałem około 35h.
#cyberpunk2077
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rumapark: Ale ogarnij typie, że sprzęt który powinien udźwignąć to na wysokich nie radzi sobie na niskich xD A konsole podobno mają zawsze tą przewagę, że wkładasz płytę i w dupie masz wymagania tylko grasz. No niesłychane jak można być takim polaczkiem, że płacisz za produkt który powinien działać "bardzo dobrze" (cyt. CDPR), a nie działa wcale i jeszcze mieć pretensje xD
  • Odpowiedz
@rumapark kolejny do zamknięcia już ryja. Bugi są multiplatformowe. Ai npc jest na każdej platformie takie samo. Na pc płynność tego ścierwa nie zachwyca a na last genach nie da się grać ale i tak znajdzie się taki który to będzie bronił
  • Odpowiedz
@szamus1: Jak dla ciebie granie w 15-20fps z rozmazanymi modelami i masą bugów w tym crashe to jest działanie to ja nie wiem. Oni zapewniali, że gra radzi sobie bardzo dobrze na konsolach. btw. jakoś Rockstar potrafił wydać RDR2 i GTAV, które są bardziej rozbudowane, wyglądają lepiej i działają lepiej.
  • Odpowiedz
@rumapark: No pewnie, kupię nową konsolę, ale tego szajsu raczej nie ogram z wielkim entuzjazmem. Mogli wydać ją tylko na next geny, ale to nie wina konsol. One uciągają mocniejsze gry, tu są błędy w kodzie i w optymalizacji, a jak wiesz są tam trochę różnice.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ladykagami: to nie mój problem. Dziwne że jednak działa na pc dobrze ludziom którzy mają dobry piec. Na moje to nie musi ci działać wcale. Pochwal się specyfikacją. Ja mam to w dupie ponieważ działa bez zarzutu na nowych konsolach a podobno to konsolę są słabe. Oczywiście stare są słabe. @niktotalny: czyli czas wymienić konsolę na nową. Ten sprzęt ma 7 lat i był zacofany jak wchodził na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CJzSanAndreas: wiedzmin to już stara gra. Była świetna, dobrze wyglądała. Ale bądźmy szczerzy, że w Novigradzie nie było płynnie i były dropy. CP to taki Novigrad wielkości całej mapy w Wiedzminie. Poza tym to ich pierwsza gra w takim stylu i wydaje mi się, że warto dać czas na poprawki. Poza tym Wiedzmin też na premierę średnio działał i były inne oczekiwania. Teraz hype był zbyt duży. Przerosło to wiele
  • Odpowiedz
@rumapark: Jesteś chyba głupi, twoje argumenty polegają na tym, że konsola Xbox series X i ps5 są tak bardzo potężne. Nie, tu nie działa kod, jeśliby dało się wymienić środek konsoli ps4 i Xbox one, wstawiłbyś najlepsze kompatybilne części to nadal byłoby gówno. Optymalizacja, nie sprzęt.
A po drugie, to masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. W tym komentarzu zaczynając ego się od zdania to nie mój problem odpowiadasz losowo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bw34: nie wiem, boli cie to że kupiona gra ci nie dziala? Miałeś możliwość poczekać, przeczytać recenzje itp. Nie twierdzę że redzi zrobili idealnie optymalizację ale trzeba się liczyć z tym że coś może pójść nie tak. Kup konsolę nową konsolę albo lepszy pc. Masz stary sprzęt który nie domaga. To chyba powinien być znak że trzeba coś wymienić. Moje argumenty polegają na tym że jak ktoś ma dobry sprzęt
  • Odpowiedz
@rumapark: No właśnie, potwierdziłeś, że nie zrozumiałeś co dotychczas napisałem. Napisałeś coś, co nie pasuje do mojej wypowiedzi. Jak ktoś się ciebie pyta o ulubiony kolor to odpowiadasz krowa?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bw34: ale ty mieszasz. Jest dla takich jak ty proste rozwiązanie. Nie kupowanie nowych gier ponieważ nie działają one na starym złomie. Proste
  • Odpowiedz