Wpis z mikrobloga

LDAR - #przegryw lifestyle

LDAR to akronim, który oznacza kłaść się i gnić (lub „leżeć” w przypadku imperatywu). Jest to stan bycia, do którego może dojść osoba, jeśli dojdzie do wniosku, że nie ma sensu dążyć do sukcesu. Są to mężczyźni, którzy należą do szerokiego spektrum, dzieje się tak, ponieważ czują, że ich cechy socjoekonomiczne lub fizjologiczne są niezmienne lub dlatego, że obecnie często istnieje bardzo niewiele, jeśli w ogóle, nagród seksualnych za umiarkowany sukces społeczny.

Termin jest szeroko stosowany na forach inceli, NEETów i hikikomori. Blackpillersi szczególnie lubią używać tego terminu do opisania własnej sytuacji po osiągnięciu fatalizmu wynikającego między innymi z braku możliwości seksualnych.

Mój sąsiad tak umarł, pewnego dnia upadł i nie mógł wstać, parę miesięcy później znaleźli jego zwłoki, bo jego ciało zaczęło tak cuchnąć zgniłym mięsem.

https://youtu.be/6tcFC41kl8E

#przegryw #depresja #blackpill ##!$%@? #neet #ldar
TechPriest - LDAR - #przegryw lifestyle

LDAR to akronim, który oznacza kłaść się i...

źródło: comment_1607783207mn8Ih2X3wNdeprMNs9hFus.jpg

Pobierz
  • 15
obecnie często istnieje bardzo niewiele, jeśli w ogóle, nagród seksualnych za umiarkowany sukces społeczny

Blackpillersi szczególnie lubią używać tego terminu do opisania własnej sytuacji po osiągnięciu fatalizmu wynikającego między innymi z braku możliwości seksualnych.


@TechPriest:

Sens życia dla mężczyzny

KIEDYŚ: obrona ojczyzny, walka w słusznej sprawie, tworzenie wielkiej sztuki / literatury, popychanie świata do przodu poprzez uczestniczenie w rozwoju nauki i technologii, chęć zostawienia czegoś po sobie, rozwój pasji /
@Patrycja89:
#!$%@?ąc od tego jak postrzegać wykopowych przegrywów... twoja wypowiedź (idealizacja przeszłości) nie żadnego ma sensu.

Po kolei:
1. Do "obrony ojczyzny" mężczyźni byli zmuszani, a nie było to jakiś mityczny "sens życia" - raczej nie o tym myślał młody chłopak ginący w okopach siłą zaciągnięty na wojnę.
2. Koncept "walki w słusznej sprawie" dotyczył nikłego procenta ideowców i/lub wpływowych ludzi. Reszta była co najwyżej do tej walki przez nich zmuszana.
Faceci mocniej odczuwają brak seksu, bo muszą się o niego starać, a przez simpy tak wzrosła konkurencja, że potencjalna ,,nagroda" jest tak odległa, że nie chce się pracować.


@Zly_CzlowiekXD: Ale wiesz, że seks można w dzisiejszych czasach po prostu kupić? Tak wiem, że to nie to samo, ale skoro tacy ludzie rzeczywiście nie mają szans zdobyć go za darmo to chyba jest lepsze wyjście niż wieczne wylewanie swoich żali na wykopie.
@Patrycja89:

Ale wiesz, że seks można w dzisiejszych czasach po prostu kupić? Tak wiem, że to nie to samo, ale skoro tacy ludzie rzeczywiście nie mają szans zdobyć go za darmo to chyba jest lepsze wyjście niż wieczne wylewanie swoich żali na wykopie.


Wiele osob raczej ciężko ma sie pogodzić sie z tym ze są tak nieatrakcyjni, ze jedynym sposobem dla nich zeby dostac seks to zapłacić. Po za tym ok.
@Patrycja89:

e wiesz, że seks można w dzisiejszych czasach po prostu kupić? Tak wiem, że to nie to samo, ale skoro tacy ludzie rzeczywiście nie mają szans zdobyć go za darmo to chyba jest lepsze wyjście niż wieczne wylewanie swoich żali na wykopie.


Wiesz że istnieje coś takiego jak choroby np. HIV? albo weneryczne? To jest jak gra w ruletkę gdzie stawką jest twoje zdrowie.
@Patrycja89: wow mirabelko rozwiazalas problem inceli jednym prostym trikiem xd
W seksie chodzi wlasnie o poczucie bycia pozadanym kochanym, akceptowanym
Chodzi o swiafomosc ze jestes warty tego dostepu do cipy
Gdyby prostytutki byly rozwiazaniem to problem inceli by nigdy nie istnial
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kontodlapostu2: tak mówisz a patrząc na komentarze to większość z nich gardzi kobietami i traktuje jak worek na spermę. To w końcu o #!$%@? tu chodzi, o seks czy bliskość/intymność. Bo nie mogę zrozumieć jak można wypisywać bzdury o tym, że kobiety to podludzie, których całą wartość polega na tym że mają cipę, a jak takiemu zaoferujesz prostytutkę to "nieee, bo to chodzi o akceptację, miłość..." Sorry, ale wg mnie większość