Wpis z mikrobloga

@Tapirekirek btw to jest jedyną rasa kota która bym chciał. Są przepiękne. Zastanawiam się czy jak ludzie w domkach je mają to też wypuszczają je np na noc jak kot chce iść
Dwie osoby znam z Brytyjczykiem. Jeden raz w życiu był na dworze
Drugi na dworze na podwórku chodzi na smyczy wśród biegających luźno psów
Głupie trochę :)
  • 1
@mungis No z tym jest różnie, bo to są koty z takim charakterem, że mogą być nawet w małym mieszkaniu, a nikt nie chce żeby nawiał albo został skradziony, co często się zdarza. Mój bardzo rzadko wychodzi. Ciekawią go jesienne liście lub śnieg, ale raczej sama nie chce. Mam bardzo duży dom, więc ma się gdzie wybiegać i powspinać, no i nie jest przyzwyczajona do zimna i wilgoci.
@cytrynooowaaa mój kot jest przyjacielski, zawsze jest zainteresowany co się dzieje, zabawny i łagodny. Nie lubi noszenia na rękach i się wyrywa, ale jak się go odstawi to nie ucieka. Boi się dzieci.
Biała natomiast to jest miłość bezwarunkowa. Śpi na klatce piersiowej, można ją nosić na rękach, nigdy nie ucieka, przybiega na zawołanie, czeka cierpliwie aż człowiek wstanie.
r.....d - @cytrynooowaaa mój kot jest przyjacielski, zawsze jest zainteresowany co si...

źródło: comment_1607822820dY3BQw8kAvA8xVoAx2y5J8.jpg

Pobierz