Wpis z mikrobloga

@chinachompa: Też myślę ze jak juz brac mafie to doplacic to 50zł i mieć tą trylogie bardzo fajne wydanie zrobili te 3 płyty , do tego ta dwojka która oddzielnie chyba nie wyszła na konsole 8 generacji
  • Odpowiedz
@needer: 3 jest monotonna i mniej dopracowana od 1 i 2. 1 to sztos nad sztosy, szczególnie ta stara wersja, ale remake tez jest calkiem calkiem, 2 jest tak boska, aż bym sobie przeszedł 4 raz :D

AC mi nie odpowiada jakos tak jak wszystkie gry ubisoftu.
Jak nie grałeś jeszcze to wiesiek 3, forza horizon, dlugie godzinki świetne spędzone :)
RDR2 super klimat, jeśli masz duuuużo czasu żeby się wczuć
  • Odpowiedz
@m76859: wiesiek 3 posiadam ale jeszcze nie ograny niestety, rdr2 skonczone ale czesto sobie odpalam poprostu polatac po swiecie bo jest petara jakby nie bylo :D
  • Odpowiedz
@needer: forza jest swietna jak ma się wyłązcnie chwilę na pogranie, siadasz, śmigasz z 15 min, wyłaczasz i zapominasz. Wiedzmin to wspaniałe ~60-100h gry :D polecam z całego serca, dla mnie osobiście dużo lepsza produkcja niż rdr2 :P
  • Odpowiedz
@m76859: Wiedzmina mam ta wersje ze wszystkimi dodatkami też czeka na swoją kolej :D Ale na ta chwile szukam czegos no jakby to powiedziec ... nie sandboxa tylko jakas zwykla gre akcji mysle ze mafia sie nada idealnie
  • Odpowiedz
@needer: wiedzmin jest podzielony niby na misje i teoretycznie mozna grac po kawalku, w praktyce to jedyna gra przy ktorej siedzialem do 3-4 w nocy bo sie nie moglem oderwac, tkai dobry gameplay.

mafia jest dobra, ale tez nie nada sie na takie krotkie i plytkie granie, bo tka jak nie mialem zbytnio czasu tak ją przeszedłem w jeden albo dwa dni ciągiem, bo akcja jest gęsta i wciągająca ;p
  • Odpowiedz