Wpis z mikrobloga

#!$%@? od rana trąbiłem że AI w tej grze to jest żart i jest gorzej niż w Vice City, ta gra to wydmuszka, drewno, miasto jest puste i nudna, ludzie się powoli budzą. Czekałem na tę grę bo 2020 był mega #!$%@? i myślałem że jednak na osłodę będzie dobra gra na koniec, a tymczasem dostaliśmy gówno. Oficjalnie 2020 to jest #!$%@? najgorszy rok ever xD
#cyberpunk2077
  • 13
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: Tak się zastanawiam... Czy ludzie którzy narzekają grają na codzien w gry? Coś innego niż CS, Fifa i okazyjnie Call of Duty?

mam za sobą 11h, zero bugów (no dobra raz sie zadanie niezupdatowalo i musiałem reload zrobic zeby załapało). Gra jest śliczna, Postacie i historia obiecujące, strzelanie o wiele lepsze niż sie spodziewałem po CDP.

Gra nie jest idealna, AI świata jest idiotyczne, ale jak tak patrze na ludzi
Python - @GrzegorzPorada: Tak się zastanawiam... Czy ludzie którzy narzekają grają na...

źródło: comment_1607728357Xiinv4CKL5sbdjIfKEMdta.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Python: krotko mowiac spodziewali sie #!$%@? gry. Konsolowcom wspolczuje. Ja sam posiadam Ryzena 9 3900x + 2700 Super i mialem bugi, crashe i inne gowna. W trakcie 7h rozgrywki mialem tyle bledow ile nie mialem nigdy w zadnej innej grze o takim 'wymiarze'. Niewazne czy placisz 100, 200 czy 300 zlotych to chcesz miec gotowy produkt natomiast tutaj jest to dalekie od obiecanek CDPR.
  • Odpowiedz
@marsellus1: Kumam, może jestem póki co szczęsciarzem - gram na ryzenie 7 3700X + 2070 Super, High z niezlymi ustawieniami RTX.

Ale gra naprawdę jest... spoko? Nie wiem jak to napisać - oczekiwania miałem niskie - chciałem Deus Exa zrobionego przez CDP i wydaje mi się, że go dostałem. Konsole to inna sprawa i za to Redom powinno sie oberwać, zresztą to też wina graczy że pomimo wszystkich sygnałów o traktowaniu
  • Odpowiedz
@Python: Deus Ex przy tym to jest inna liga. Jestem fanem i pisze z doswiadczenia. Gra poza glownym watkiem fabularnym jest drewniana jak tartak w Podbeskidziu (no offense). Grafike jak utrzymasz na eleganckim poziomie to rzeczywiscie jest git ale wszystko poza tym jest po prostu nijakie. To nie reprezentuje gry, ktora miala stawac na rowni z takimi gry dekady jak GTA 5. Niewazne jaka linia czasowa, wazna rozgrywka i fun z
  • Odpowiedz
To nie reprezentuje gry, ktora miala stawac na rowni z takimi gry dekady jak GTA 5


@marsellus1: Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek tak napisał - ta gra nigdy nie miałą być GTA/Watch dogs/innym sandboxem.

Czy jest bardzo dobrym RPG ocenie po przejsciu, może więcej niż raz zeby ocenic czy w ogole decyzje maja na cos wplyw, czy roznymi buildami gra sie ciut inaczej - ale oceniając na tą chwile jest po
  • Odpowiedz
@Python: po pierwsze to nic nie pisałem o żadnych bugach, bo tych mimo że jest od #!$%@? teraz to zaraz załatają. Problem tkwi w grze z otwartym światem która jest gównem wśród gier z otwartym światem. Zrobili by liniowa rozgrywkę to bym nie miał pretensji.
  • Odpowiedz
zastanawiam czego oni sie spodziewali po tej grze


@Python: no faktycznie, to tylko dosłownie jedna z najbardziej nahajpowanych gier AAA wszechświata xD kto normalny by oczekiwał żeby była AAA pod każdym względem
  • Odpowiedz
no i tu jest pies pogrzebany, w wiedzminie, gta czy falloucie jakos wszystko sie trzyma kupy


@memento_mori: W wiedzminie NPC nie podrózowaly - 90% stala zawsze w miejscu. Fallouta nie skomentuje. GTA to majstersztyk pod tym względem - tu sie zgodze.

@SmugglerFan: xDDDDD
  • Odpowiedz