Wpis z mikrobloga

@cieliczka: Country kojarzy mi się z redneckowymi stanami, autami o pojemności większej niż wanna, ewentualnie kowbojami, ciuchami ze skóry i strzelaniem z rewolwerów.
Discopolo kojarzy mi się z postspółdzielczą budą z betonu, pełną n--------h patusów
  • Odpowiedz
Country kojarzy mi się z redneckowymi stanami, autami o pojemności większej niż wanna, ewentualnie kowbojami, ciuchami ze skóry i strzelaniem z rewolwerów.

Discopolo kojarzy mi się z postspółdzielczą budą z betonu, pełną n--------h patusów


@szafer: Tak wpisałem w youtubie disco polo na szybko i na pierwszej stronie też widzę kowbojów ( ͡ ͜ʖ ͡)

To ma 32 mln (!) wyświetleń więc podejrzewam, że nie wykręcili
cieliczka - > Country kojarzy mi się z redneckowymi stanami, autami o pojemności więk...
  • Odpowiedz
@cieliczka: > To ma 32 mln (!) wyświetleń więc podejrzewam, że nie wykręcili tego "patusy z postspółdzielczych bud" ¯_(ツ)_/¯

@cieliczka: Ja napisałem z czym mi się kojarzy, a nie jaka jest geneza ogromnych wyników w serwisie yt. Weź się skup na czytaniu ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
Ja napisałem z czym mi się kojarzy, a nie jaka jest geneza ogromnych wyników w serwisie yt. Weź się skup na czytaniu ze zrozumieniem


@szafer: A może tak twoje (subiektywne z natury) skojarzenie nie jest zgodne z obiektywnym stanem rzeczywistości (nie wyjaśnia stanu faktycznego) czego dowodem jest ten filmik? Taka mała quasi-naukowa weryfikacja hipotezy, za którą (bez złych intencji) przyjąłem to "skojarzenie" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz