Wpis z mikrobloga

Kurde doradźcie coś na okres zimowo jesienny bo już mnie dobija bezskuteczne przegrzebywanie fragantiki. Zależy mi zwłaszcza na dobrych parametrach, chciałbym uniknąć też wszelkich dziadowych klimatów itp.
#perfumy
  • 31
@Qtavon: Oud, róża, paczula. No taki średni kandydat na blind buy, ale dzięki za polecenie tej pozzycji.
@mekekeke: testowałem podstawową wersję i to niestety nie moje klimaty. Po paru globalach może bym się przekonał ale i tak bardziej mi on pasuje do jakiegoś starszego faceta.
@Nicholas_Urfe: właśnie, zapomniałem wspomnieć o ograniczeniach budżetowych, bez nich mogłoby być prościej i wziąłbym coś z twojej listy. Zamierzam przeznaczyć do około 200zł
@Odbuta:
Costume National Homme. Projekcja - czuję go na sobie z 5 godzin, a na skórze siedzi 10-12 bez problemu.
Tańszą alternatywą jest Rasasi Sotoor Waaw, który zapachem dużo nie odbiega, parametry ma trochę gorsze, ale oba zapachy są świetne na okres świąteczny - goździki, cynamon, aromaty drzewne itp. Otulające, przyjemne perfumy [ w sensie, oba perfumy ]