Wpis z mikrobloga

Nie wiem co bardziej żałosne: to czy CDP wyruchało konsolowców mających generację, na którą gra była robiona od 2013 roku, czy też usprawiedliwianie przez graczy wypuszczenia niedorobionego gniota w fazie wczesnej bety i brania za to grubej kasy. Przecież przed tym jak korpo zaczęły sobie tresować pokolenie zoomerów na bezmyślnych lemingów, łykających każde gówno, tego typu ruch zostałby ZMIAŻDŻONY przez wściekłych klientów i recenzje w pismach branżowych.

Niestety obecnie czasopisma o grach walczą o przeżycie, a ich miejsce zajęły mierne serwisy z opłaconymi recenzjami i streamerzy, a na dodatek młodzi gracze są chyba niedorobieni, skoro klaskają jak ktoś szczy im prosto w ryj.
#cyberpunk2077
  • 19
  • Odpowiedz
  • 70
@vanillla_guy Pamiętajmy, że MS i Sony też wyruchalo swoich klientów - przypominam, że aby gra wyszła na konsoli musi przejść certyfikację. Obie firmy dopuściły grę w takim stanie na swoje urządzenia.
  • Odpowiedz
@vanillla_guy jezeli ktos cie wyruchal a tego nie chciałeś to należy sprawe zglosic na policje a nie sie żalić w necie. To klaskanie jak ci "ktos szczy w ryj" tez brzmi jakbys tego nie chcial. Zglos sie na policje. Nie jesteś sam. Na tagu sporo podobnych pokrzywdzonych. Razem macie wieksze szanse.
  • Odpowiedz
  • 5
@vanillla_guy: te kasztany będą się pruły do twórców No Man Sky że wypuścili niegotową grę przy okazji sącząc wyciąg z fiuta cdp xD


@almighty_sosa Z MMS był inny problem. Tam normalnie brakowało zawartości, którą obiecano. Nie chodziło o same błędy. Wiem bo grałem w NMS od premiery.
  • Odpowiedz
@Variv: > Pamiętajmy, że MS i Sony też wyruchalo swoich klientów - przypominam, że aby gra wyszła na konsoli musi przejść certyfikację. Obie firmy dopuściły grę w takim stanie na swoje urządzenia.

Z jednej strony tak, ale z drugiej nie zapominajmy, że CDP chciało wydać tę grę jeszcze wcześniej, ale nie dostali właśnie certyfikacji od Sony i MS, stąd ostatnia obsuwa w premierze. Prawdopodobnie byli na tyle bezczelni, że chcieli wydać
  • Odpowiedz
  • 0
@Shamalamamayman Bez przesady. To były zmiany w trakcie trwania produkcji i były o tym informacje już dawno. Do tego są umiejętności techniczne. To zupełnie co innego niż to co było w NMS.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: ''jako jedyny'' xD, no albo jesteś trollem albo opłaconym kontem tych cymbałów z CDP, bo trudno jest nie zauważyć tego ścieku jaki wylał się w sieci od konsolowców po premierze tego dziurawego crapa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vanillla_guy: konsolowcow? Przeciez na steamie tez wszystkie sensowne recenzje sa negatywne, a pozytywy to fanboje cdpr. Gra jest #!$%@?. Jak dla mnie wiedzmin 3 tez byl slaba gra nawet po patchach, ale tu poki co jest hit.
  • Odpowiedz