Wpis z mikrobloga

Cyberpunk 2077. Wiele osób narzeka, że bugi, glicze, że gra niegrywalna. A ja się świetnie bawię na zupełnie zwykłym Xbox One S. Nie natrafiłem na razie na żaden błąd, który jakoś zepsułby mi przyjemność z grania. Nie wiem, może mam niskie wymagania i łatwo zrobić na mnie pozytywne wrażenie? ¯\_(ツ)_/¯ Miasto żyje, normalna liczba NPC snujących się gdzieś pojedynczo lub w niewielkich grupkach. Normalny ruch uliczny. Nawet grafika według mnie jest ładna (gram na 32 telewizorze, więc niska rozdzielczość nie przeszkadza tak bardzo). Grałem w sumie jakieś 5h. #cyberpunk2077, #cyberpunk, #gry, #xboxone
  • 13
@gacek_wilkooki: Człowieku na One S gra jest całkowicie niegrywalna. Powiedz mi jak ty radzisz sobie w potyczkach przy 15 FPSach? Bo ja nie potrafię nawet dobrze celować jak gra działa jak #!$%@? prezentacja w powerpointcie
@Virti:
@gacek_wilkooki:
Ja na PS Slim mam wrażenie, że grafika jest strasznie biedna, prz takim rdr2 czy nawet gta V te pop iny i ziarnowanie grafiki woła o pomstę do nieba. To samo chrupanie, jest więcej niż się spodziewałem, na otwartej przestyrzeni troche za dużo. Ale dużych błędów na 1.02 póki co brak, więc grać się da :) A za pół roku sie ogra na ps5 w next gen grafice.
@cnka: Ziom, ja gram w grę, nie w grafikę.
Nie wiem jak Ty, ale ja spodziewałem się, że na ps4 nie zobaczę grafiki takiej, jak jest na cinematic trailerach (no z tych "wiernych" to już w ogóle beka), czy takiej jak na RTXach, z których szły gameplay trailery.

Czego by nie mówić, na konsoli zawsze masz gorszą grafikę. Czy to jest niegrywalne? Zależy - to nie jest eye-candy, ani shooter żeby
@Virti masz ps4pro wiec moze to wygladac lepiej u ciebie... uwierz ze na teoretycznie najslabszych wersjach konsol ta gra jest niegrywalna, serio. Tu nie chodzi o oczekiwania niewiadomo jakiej grafiki, bo ja tego nie oczekiwałem, tu chodzi o to ze ta gra wygląda jakby byla z 2008 roku, wszystkie ale to wszystkie gry z poprzednich 5 lat wygladaja lepiej na konsoli. W mieście to tu jest max 10 fps plus grafika jak
@cnka: A moim zdaniem trzeba poczekać chwilę na patch z optymalizacją, dlaczego?

Bo PRO jest znana z tego, ze chodzi jak odkurzacz. Jak odpalam Spidermana na swojej konsoli to nic, tylko zapiąc pasy i za chwilę startujemy (w gorące, hehe).
Jak odpalam Cyberpunka, to... cisza. Konsola chodzi znacząco ciszej, co każe sugerować, że na ten moment gra nie wykorzystuje wszystkich jej zasobów.

To jest oczywiście moje laickie domniemanie, ale każda gra
@cnka: Ze smaczków dot bugów :)
Dostałem #!$%@? od niewidzialnego NPC, bo na niego wpadłem na schodach ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak na rozluźnienie atmosfery ( ͡° ͜ʖ ͡°)