Wpis z mikrobloga

W #cyberpunk najbardziej martwi mnie nie liczne bugi czy #!$%@? optymalizacja, ale #!$%@? oskryptowane npc. Przecież te npc zachowuje sie tak mega nienaturalnie. Stawiasz auto na środku drogi i npc zamiast je ominąć stoją i potrafią zrobić korek na 20 aut. Bijesz w ich auto? Nie ma sprawy, beda stac i sie gapic pol dnia. W gta v npc byly 1000 razy lepiej oskryptowane juz. A jajko z tvgry chwali ta gre jakby to byla rewolucja czy gra roku. Naprawde? Gre, ktora ma setki bugow, #!$%@? optymalizacje, a na konsolach starej generacji nie jest w ogole grywalna (za co swoja droga redzi powinni byc #!$%@? i to ostro)? #cyberpunk2077
  • 33
  • Odpowiedz
@sezamek123: w San Andreas jak jakis obiekt stal na drodze i tamowal ruch to po kilkudziesieciu sekundach AI kierowcy zalaczalo tryb #!$%@? i omijalo przeszkode, a W Cybersyfie? A w Cybersyfie jak w chlewie obsranym gownem xD
  • Odpowiedz
  • 2
@sezamek123 Policja też średnio działa. Widać, to nie jest GTA. Swobodna rozwałka w mieście to nie jest strona napędowa gry. Żadne zaskoczenie ale wielu ludzi myślało, że cp to takie GTA będzie.
  • Odpowiedz
@sezamek123: @JanDzbanPL: @czlowieknikt: @Variv: Ale wiecie że porównuje cie strzelanke do RPG'a? To tak jakbym powiedział że GTA jest beznadziejne bo nie ma drzewek rozwoju postaci, a gra jest kompletnie liniowa.

W GTA rozgrywka skupia się na strzelaniu i jeżdżeniu samochodem. Tyle, nie ma w sobie nic więcej. CP77 to RPG w którym główny focus powinien być na dialogach, postaciach i rozwoju wydarzeń i bohaterów.
  • Odpowiedz
  • 3
@sezamek123: @JanDzbanPL: @czlowieknikt: @Variv: Ale wiecie że porównuje cie strzelanke do RPG'a? To tak jakbym powiedział że GTA jest beznadziejne bo nie ma drzewek rozwoju postaci, a gra jest kompletnie liniowa.


W GTA rozgrywka skupia się na strzelaniu i jeżdżeniu samochodem. Tyle, nie ma w sobie nic więcej. CP77 to RPG w którym główny focus powinien być na dialogach, postaciach i rozwoju wydarzeń i bohaterów.

@ItsFine Ja wiem.
  • Odpowiedz
@vorio: za to mają płacone, jak te nasze jutubery, wczoraj ogladałem kawałek gameplay jednego słynnego polskiego jutubera i widać że mu się gra gliczuje to pajac mówi że "hehe to nic takiego, head z tvgry bedzie miał o czym materiał zrobić".
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: tak teraz widzę, że OP się nie odnosił bezpośrednio do V więc głupi zarzut - przepraszam. Mimo wszystko uważam, że tak ograniczone elementy RPG nie czynią z gry RPG nawet w minimalnym stopniu. Cyberpunka bronił jednak nie będę bo jeszcze nie grałem
  • Odpowiedz
@vorio: Przecież recenzenci z gry-online utrzymują się z pisania dobrych recenzji. Gdyby raz pokusili się o obiektywizm, to od razu poszedłby ban na testy, targi gier i przestaliby dostawać darmowe gry i sprzęt do testów.
Straciliby pracę, albo musieliby wydawać krocie siana na te wszystkie gry.
Jakieś 5-10 lat temu wybuchła taka afera i jeden redaktor z gry-online musiał odejść bo zbyt obiektywnie oceniał produkty i to się nie spodobało producentom
  • Odpowiedz