Wpis z mikrobloga

W #cyberpunk najbardziej martwi mnie nie liczne bugi czy #!$%@? optymalizacja, ale #!$%@? oskryptowane npc. Przecież te npc zachowuje sie tak mega nienaturalnie. Stawiasz auto na środku drogi i npc zamiast je ominąć stoją i potrafią zrobić korek na 20 aut. Bijesz w ich auto? Nie ma sprawy, beda stac i sie gapic pol dnia. W gta v npc byly 1000 razy lepiej oskryptowane juz. A jajko z tvgry chwali ta gre jakby to byla rewolucja czy gra roku. Naprawde? Gre, ktora ma setki bugow, #!$%@? optymalizacje, a na konsolach starej generacji nie jest w ogole grywalna (za co swoja droga redzi powinni byc #!$%@? i to ostro)? #cyberpunk2077
  • 33
  • Odpowiedz
@vorio: Przecież od dawna recki głośnych gier są zawsze opłacane. Sytuacja z naszego podwórka, CD-Action, recenzja Zeldy BOtW, redaktor bez ogródek:
"Zeldzie dałem wyższą ocenę, ale to Nier Automata jest lepszą grą"
I prawda, w tym samym numerze spuszcza się nad Automatą, ale ocena normalna. Na zelde marudzi w kilku miejsach i cyk, wysoka ocena.
  • Odpowiedz
@Lorenka porównywać można wykorzystane rozwiązania w grze. W GTA V są bezbłędne a cyberpunk to technologiczne dno. Zabronisz ludziom porównywać zachowania npc czy jazdy bo cyberpunk to rpg a gtav nie? Rozumiem, że gra RPG musi być #!$%@? napisana bo jest rpg?
  • Odpowiedz
@ItsFine: a ty przeczytałeś o czym jest dyskusja? Skoro wrzucili npctów i policję do gry to należałoby to zrobić solidnie a nie na odwal się. Zresztą w takiej grze jak Cyberpunk chodzi o immersję a debilizm npctów ją psuje.
To tak jakby ktoś narzekał, że zwierzęta w Far Cry są głupie, a ty byś odpowiedział, że to nie symulator polowania czy zoo, tylko strzelanka. Skoro coś robią, niech robią to
  • Odpowiedz
@ravenser: #!$%@? typie czy ty uwazasz ze mam nasrane bo widze mnostwo bledu? Powiedz mi #!$%@? jaki sterownik graficzny naprawi to, ze moge zatrzymac auto i za nim bedzie stal korek, moge strzelic do kazdego z auta a npc wyjda z auto jak niby nigdy nic i nagle przypominaja ze sie poddaja. I po chwili te npc magicznie znikaja, albo resteuja sie i gadaja jak gdyby nigdy nic? Albo podlikuj
  • Odpowiedz
@sezamek123:

To że npce nie reagują na pozostawienie auta albo zderzenie to decyzja
designera, który postanowił tego nie realizować, a nie bug. Po prostu nie dali na to budżetu i tyle. Podpinanie tego pod metkę "gra jest zbugowana" to trochę przesada.

Ai działa u mnie względnie dobrze, może kwestia poziomu trudności, choć uwierzę jeśli będą w jego zachowaniu glitche, nie pamiętam żeby jakiekolwiek tytuł ich nie miał. Część rzeczy będzie
  • Odpowiedz