Wpis z mikrobloga

@cooles: na 'duża nagrode' czyli style +czołg na reddice gościu wyliczył że jest 2% szans a jak patrzyłem i skil4a że przy 200 paczkach nic nie wypadło to się śmiałem, sam qb też wspomniał że niby to dobry sposób na Gold w wocie ale przy tańszych cenach Golda i premki to praktycznie paczki w tym roku są gownem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilhermil: @wilhermil: 2% to niemożliwe patrząc na drop z Mirko i forum wota. Trzeba by zbadać jak się ma wydana suma do dropu. Bo w końcu jakoś trzeba losowania na serwerze priorytezować, nie? :)
Mam wrażenie że nie mają dropu osoby które wydały mniej, albo kupowali małe zestawy, otwierali a potem znowu kupowali mały zestaw. Tym sposobem mogli otworzyć 50 paczek ale dopiero pod koniec mogli mieć szansę na VIII.
Mam wrażenie że nie mają dropu osoby które wydały mniej, albo kupowali małe zestawy, otwierali a potem znowu kupowali mały zestaw.


@nocnyfilm: Jakby WG chciałoby grzebać przy priorytetowaniu losowań to zrobiłoby zupełnie odwrotnie, czyli większy drop szedłby tym co kupują tylko kilka paczek na raz, żeby potem po dobrym losowaniu dokupili jeszcze kilka, i potem jeszcze kilka następnych skrzynek. No i CC pewnie też mieliby podkręcone szanse na dostanie premek, a
@nocnyfilm: To czysta losowość. W tym roku w pierwszej 11 poleciał mi włoch z 3 paczki i ogólnie bardzo dobry loot. Dokupiłem kolejne 3 i w pierwszej z nich poleciał mi gsor.
Za to w poprzednich latach i podczas eventu WT leciało mi wielkie goowno. W końcu wajcha musiała się wyrównać ¯\_(ツ)_/¯