Wpis z mikrobloga

@sralpies: wiesz, blackpill czytam od dłuższego czasu i jako nastolatek zobaczyłem, kto miał jakiekolwiek sztuki w gimnazjum i najlepsze w późniejszych latach - wysocy i przystojni, do których się nie zaliczałem i nie zaliczam widocznie nadal (nie licząc wysokich)
Po prostu nie mam interakcji z femoidami i chciałem w ten sposób sprawdzić ich reakcję na mnie, sprawdzić ile jestem mniej więcej w skali 1-10
@niedynamiczny_nieoskarek: Tak, tzn jak wszystkich przesuwasz w prawo to faktycznie algorytm cię zgnoi.
Miałem na myśli to żeby ocenić się obiektywnie czy dana laska da mi lajk, wiadomo że jak jakaś wygląda jak foto modelka to nie ma sensu przesuwać takiej w prawo. Swoją drogą tinder nie powinien wyświetlać takich lasek
jak wszystkich przesuwasz w prawo to faktycznie algorytm cię zgnoi


@pmub: właśnie tak nie robiłem, może 20% w prawo dałem, aż nie wyczerpałem dwa razy limitu ( ͡° ͜ʖ ͡°) dałem tym, które mi się podobały
@sralpies: @niedynamiczny_nieoskarek: Też trzeba mieć świadomość, że ten algorytm promuje pewne zachowania. Czasami się zdobywało po 7 par na wejściu, potem parę kolejnych tygodni i może kolejny 5-7 dodatkowo (razem 15-18), czyli niezbyt. Ale jak weszła 1-2 ciekawe dziewczyny i zacząłem z nimi konwersować, to nagle inne pary zaczęły napływać w szybkim tempie i już 30+. Do tego jak ktoś podróżuje to jest travel boost, po dziś dzień nie zapomnę