Wpis z mikrobloga

@adam2a: Nie stawiała oporu, złamali jej rękę tak dla jaj, z nudów, bo dawno nie pisali notatki ze skutkowego użycia śpb, nie tłumaczyli się przed wydziałem kontroli i chętnie pochodziliby po sądach po pozwie cywilnym. Ja #!$%@?, XXI wiek a ludzie nadal wierzą w takie bzdury. Zawsze ci "poszkodowani" są niewinni, grzeczni i zawsze dzień dobry mówią sąsiadkom. Szkoda że tylko w ich własnym mniemaniu.
@adam2a: No właśnie nie. Tłum napierał na kordon, ona była w tłumie i to w pierwszym rzędzie. W takim zgiełku nikt pewnie nawet tej jej legitymacji nie widział, a jeśli widział to i tak nie był w stanie przeczytać co to za plastik którym ona im macha. W strefie działań policji Nowacka również miała obowiązek stosować się do poleceń policjantów. Immunitet nie sprawia, że nie musi wykonywać poleceń, bo musi. Nie
No właśnie nie. Tłum napierał na kordon, ona była w tłumie i to w pierwszym rzędzie. W takim zgiełku nikt pewnie nawet tej jej legitymacji nie widział, a jeśli widział to i tak nie był w stanie przeczytać co to za plastik którym ona im macha.


@pogromca_idiotow: Właśnie tak. Nie ma nawet znaczenia, że ona jest posłanką. Widać, że dostała gazem zupełnie bez powodu. Nie wykazywała żadnej agresji, nie było żadnego
@adam2a: Chłopie, przestań mi #!$%@?ć (tak napisałem brzydkie słowo- zgłoś do adminisracji- bo mnie już #!$%@? to #!$%@? politycznych ścier do butów), bo widziałem jak było. To że tobie się wydaje inaczej i jakieś pajace zapatrzone w swoją jedynie słuszną partię ci tak powiedziały to nie znaczy że tak jest na prawdę. KAŻDY MA OBOWIĄZEK wykonywać polecenia policji. Było polecenie żeby się odsunęli, nie zrobili tego. Poszedł gaz ZGODNIE Z PRAWEM
@pogromca_idiotow: Kłam sobie ile chcesz. Z jednej strony gorące zapewnienia wypokowego anonima, z drugiej filmy i zdjęcia.

Oto jak wygląda "tłum napierający na kordon policji" - dwie osoby otoczone z każdej strony przez tarczowników.

Chłopie, przestań mi #!$%@?ć (tak napisałem brzydkie słowo- zgłoś do adminisracji- bo mnie już #!$%@? to #!$%@? politycznych ścier do butów)


@pogromca_idiotow: Ano, mnie też. Dlatego witaj #czarnolisto
źródło: comment_1607616972FspzntvBaJjwHbZXXo65l7.jpg