Wpis z mikrobloga

@nicnieporadzisz: Kurde, co za natłok pytań o prezenty dla różowych xD Ja bym najbardziej się cieszyła z artykułów do rękodzieła które wykonuję, z bonu do jakiejś drogerii, naturalnych kosmetyków do ciała, jakiejś ozdoby świątecznej czy kubka, no raczej w doborze prezentu dla swojej dziewczyny nie powinieneś się posiłkować tym co chcą inne dziewczyny, bo w większości to nie idzie w parze xd Ostatnio pod tagiem chyba #prezenty mirabelka
  • Odpowiedz
@nicnieporadzisz: ale to przecież zależy, ja uwielbiam świąteczne kubki i skarpetki ale nie znaczy że każdej się to spodoba. Zależy jaki masz budżet, czy to ma być praktyczny prezent, coś czego normalnie by nie kupiła a by chciała. Powiedz jakie masz typy to może z @cytmirka coś pomożemy :D
  • Odpowiedz
@nicnieporadzisz: TUTAJ WPIS z propozycjami na prezenty :D Jeżeli chodzi o mnie, to ja lubię estetyczne prezenty, jakieś świąteczne, kocyki, świeczki również, powiedz co różowa lubi, podglądaj jakie sklepy ogląda na telefonie, czasem dziewczyny w zwykłej rozmowie mówią że muszą sobie coś kupić, wyłapuj takie drobnostki :D
  • Odpowiedz
@vkzk: @cytmirka: już ustaliliśmy z nią, że nie ma być nic wielkiego, bo chcemy w ramach prezentu wyjechać sobie na weekend a właśnie gdzieś mój mały niebieski móżdżek kieruje się w stronę właśnie jakiś gadżetów w stylu kubek albo ciepły kocyk coś w tym stylu ;p zastanawiam się też nad jakąś farelką, bo narzeka, że ma zimno w domu a ta, którą się dogrzewa jest juz na wykończeniu...
  • Odpowiedz
@nicnieporadzisz: to proszę pozwiedzać pepco czy homle, tam jest serio pełno świątecznych rzeczy i są przepiękne. Co do ciepełka to może np jakiś fajny termofor? To się zawsze przydaje :D
  • Odpowiedz
@nicnieporadzisz: wydaje mi się że w pepco były ale nie jestem pewna, w home&you są na 100%. Nawet ostatnio widziałam chyba w croppie albo czymś podobnym i one były na wodę :)
  • Odpowiedz
@nicnieporadzisz: ja mam z home&you taki o pojemności 1.75l. Sam termofor jest mniejszy jak kartka a4. Te wymiary to w sumie wymiar tego bałwanka i wydłuża go ta czapeczka, która pewnie nie jest taka sztywna przy używaniu więc faktycznie będzie troszkę mniejszy jak ta czapeczka się zegnie. Jest ok :D to jest wielkością jak taki standardowy dorosły kot, tylko płaski xD
  • Odpowiedz