Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mogę wziąć kilka, kilkanaście chwilówek naraz? One weryfikują BIK?
Potrzebuję ponad 10k żeby opłacić jedną fakturę, dzięki której mam przychody. Bez tego nic nie wpada na konto.
Taki ze mnie przedsiębiorca :/ Spłacenie nie będzie problemem, tylko pozostaje kwestia tego czy bez problemu je dostanę?

#kredyt #chwilowki #chwilowka #dlugi #finanse #banki #bik

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd1e65783098c000a21aacd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 11
sprzedanie nerki jest bezpieczniejsze niż chwilówka. serio. sprzedaj/zastaw auto albo mieszkanie, ale nie bierz chwilówki, a tym bardziej kilku.
@AnonimoweMirkoWyznania: weź kartę z limitem 10k, prędzej spłacisz należności w normalnym banku, niż jakieś chwilówki na kiju. W innym wypadku, za kilka miesięcy napiszesz pod tym tagiem post o treści "nie mam gdzie mieszkać ani co jeść".
Tak jak wyżej, już chyba bardziej bezpieczne jest sprzedać nerkę na Chińskim czarnym rynku niż brać chwilowki. 10.000 to teoretycznie nie tak dużo wiec jeśli nie masz zawalonej historii to bierz kredyt z banku.

Jak wiesz ze szybko to spłacisz to nawet zrobisz sobie dobra historie kredytowa.

OP: @KromkaMistrz: bank może mi dać kredyt bez dochodów? niestety dg na stracie. Mam tylko obroty na koncie, ogólnie to leży ponad 8k+ w euro/pln ale nie chcę tego ruszać.
@lotrzyk: tylko że provident pewnie będzie sprawdzał bik i dochody?

Korzystałem już w tym roku z chwilówek za free w pewnym momencie, miałem odmowę od którejś firmy ale za to te, które po zalogowaniu sprawdzały konto dały mi bez
@AnonimoweMirkoWyznania: a masz dochod na PIT 2019? Jesli masz DG od 3 lub 4 lat (nie pamietam, sprawdze jutro) to mozna zrobic na samym wyciagu bankowym. Ew. mozna kombinować na oswiadczenie co tanszego, niz chwilowki - skad jestes? mozesz sie odezwac na priv, zajmuje sie kredytami zawodowo