Wpis z mikrobloga

@masz_fajne_donice: Final Fantasy 7 Remake było robione przez ponad 5lat, miało jedną obsuwę premiery (z 03.03 na 10.04) a i tak jedynym problemem są problemy z ładowaniem tekstur (podobno częsta bolączka Unreal Engine 4). Poza tym, gra dziala zadowalająco dobrze (nawet nie uświadczyłem spadków płynności na PS4 Slim, a mam przegrane ponad 90h). Można? Można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A CDPR jak zwykle nic się nie uczy,
Ja powiem tak, nie wiem jak na konsole moze tam wiecej bugow, gralem od 1 w nocy, poza 7 min czekania bo serwer był przeciazony na poczatku i nie mógł pobrac aktualizacji (gog.com) to 5h grania poczulem jakby to byla godzina, zajebiscie sie grało, jedyny jaki bug trafilem to ze koles odpalajacy papierosa odpalil z powietrza a nie ognia wiec na pcty smiga wedlug mnie zajebiscie(wiecej nie mialem albo nie zauważyłem lecz
@CzaryMarek: @Kuklak:

Ile będzie miał z tego CD Projekt? Do zwrotu jest 1,2 mld zł wydatków na samą grę


https://subiektywnieofinansach.pl/cyberpunk-2077-to-murowany-hit-a-moze-cd-projekt-przelicytowal-ile-musi-sprzedac-kopii-gry-by-wyjsc-na-swoje-i-ile-z-tego-dostana-inwestorzy-sprawdzam/

No dobra przesadziłem ze 100 milionami kopii. Na zero wystarczy 12 milionów kopii według tej analizy. A szacowana sprzedać w tym roku to 33 miliony.