Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rodzice #rodzina

Mam problem. Mianowicie moj chlopak chce mnie wkrotce przedstawic swoim rodzicom po raz pierwszy i boje sie tego spotkania. Moj chlopak powiedzial mi, ze jego rodzice na pewno beda mnie ''przesluchiwac'' i zadawac milion pytan. Niby nie mam nic do ukrycia, ale jest jedna rzecz, ktorej sie wstydze - mianowicie moi rodzice. Wstydze sie tego, ze moja matka pracuje w fabryce a ojciec na budowie na czarno. Zwlaszcza, ze rodzice mojego chlopaka sa bogaci i zajmuja powazne stanowiska. Macie jakies rady dla mnie? Czy da sie jakos wymijajaco odpowiedziec na pytanie ''czym zajmuja sie twoi rodzice'', tak zeby nie sklamac i zeby szybko zmienic temat?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd13dc3d9b855000c0ec83b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest żaden wstyd, że ktoś pracuje fizycznie. Bardzo ciężka praca, jak ktoś nie pracował fizycznie to nawet sobie nie wyobraża. Ciesz się, że pracują, że jeszcze im na to zdrowie pozwala, bo jak im siądzie zdrówko, to dopiero będziesz miała powody do zmartwień.

I nie odpowiadaj wymijająco. Tylko powiedz, że pracują fizycznie i koniec! Co to za wymysły, żeby się matki wstydzić, że pracuje uczciwie, żeby dzieciaki z gołymi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: w jakiej fabryce? Jak pracuje w fabryce mięsa czy czekolad. To mówisz, że pracuje w przetwórstwie mięsnym, przy produkcji czekolad. Jak się spytają co konkretnie robi, to powiesz, że obsługuje jakieś maszyny, robi papierkowa robotę, nie wiesz dokładnie. Ojciec na czarno to pewnie pracuje jako złota rączka albo w budownictwie. Zawsze możesz trochę podkoloryzować prawdę.