Wpis z mikrobloga

@Reanef: No właśnie. Najgorsze w Cyberpunku jest to, że gra ma dużo wad poza problemami technicznymi. Przede wszystkim słabo wykonane animacje i fabularny cut content - chociażby romanse. Gra może na dłuższą metę nie obronić się nawet jako RPG.
@dead_inside19: Na razie niecałe 3 godziny, ale co to ma tak naprawdę do rzeczy, skoro gra już została parę razy zespeedrunowana i wiadomo ile czego jest? Jak na zwyczajnego rpg akcji contentu jest naprawdę sporo, ale nie jak na grę która stoi tylko wątkami fabularnymi i miała być imitacją papierowego rpg xD
@Misticmac Czyli wszyscy recenzenci to były głupie wykopki co #!$%@?ły coś o bugach? XD We wstępnej opinii Quaza powiedział jasno, że to nie jest dokończony produkt, a jego opinie zawsze są dosyć umiarkowane.
@Misticmac Mit legendarnego patcha już upadł, bugi i słaba optymalizacja nadal są, takie rzeczy będą naprawiane jeszcze wieloma patchami przez co najmniej kilka miesięcy.

Quaz twierdzi, że gra będzie taka jaka miała być właśnie dopiero za jakieś kilka miesięcy.
@womendown: Została za późno wydana. Nie łapie się już na GOTY 2020

Games eligible for The Game Awards this year must be available for public consumption on or before November 20, 2020. Titles that are released after this date will be eligible for The Game Awards ceremony in 2021. (Similarly, games that were released in December 2019 are first eligible for this year’s awards).
Najsmieszniejsze są wykopki, których nie stać na grę i #!$%@? o jakichś bugach, żeby innych wystraszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Misticmac: mam przegrane ok 10h i uważam, że w tym stanie ta gra nie powinna zostać wydana. Fajnie, że są osoby, które albo nie mają błędów, albo ich nie widzą i mogą z tej gry czerpać garściami, ale są tacy jak ja, gdzie momentami mnie #!$%@? strzela