Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
To nie powinno zostać wydanę na base ps4. Ta gra cbyba w ogóle nie powinna zostać wydana. Na samym starcie przy tworzeniu postaci wita cię irytujący bug, który scroluje całą stronę w dół i utrudnia ci mocno stworzenie postaci. Ja sie poddałem i zostawiłem jak jest, z małym fiutkiem. Działa mówiąc delikatnie - mocno średnio, co chwilę doczytujące się tekstury, nawet w wygenerowanych cutscenkach, krawędzie jakby rozmazane i ma sie wrażenie jakby gra chodziła w 720p. Spadki fps nie są jakieś dramatyczne, znośne, jak w innych grach. Na plus też o dziwo dosyć krótkie loadingi. Generalnie żałuję zakupu XD Serio czuję się jakbym grał w wersje beta. Chyba to zostawię i czekam na ps5. Albo w sumie ps5pro, bo znowu 2 lata po zakupie konsoli będę czuł sie jak gorszy sort. Ughhhhh ostatnio byłem tak rozczarowany po premierze Gta IV, piracka wersja miała bug, kamera cały czas się kołysała xd Od razu kupiłem oryginał i były problemy z jakimiś buena vistami social klabami i optymalizacją.

Aaa jeszcze zauważyłem, że prawa gałka jest z-----a i kamerka sama przesuwa się powoli do góry, już 3 pad z tym samym j-----m problemem. W jedną noc przestałem być fanbojem sony i cdpr xd Jednak lepiej być #pcmasterrace
#ps4 #cyberpunk2077 #zalesie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eleganckichlopak: Ej ziomek gram na base ps4 i mam to samo. Kamera jedzie w prawy górny róg bardzo często trzeba n---------c analogiem gdzie wlezie i ten k---a pasek przesuwania idący do góry w „bazie danych” czy cusotmizacji postaci jest taki w---------y. Da się grać, ale czy jest to jakoś mega przyjemne ()
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: nie, tez sprawdzałem na drugim. XD właśnie w dzienniku chciałem se poczytać o postaciach, ale ten pasek się p------i ze mi się odechciało i ide spać. Suma sumarum można w to normalnie grać, ale ja teraz przejdę na szybko, a porządnie się wczuje i zagram inna ścieżka i stylem gry komfortowo jak kupię ps5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Teatt2: @zirytowana_plaszczka: @zirytowana_plaszczka: grając w RDR2, God of war, Spider mana, TLOU2 czy Days Gone byłem świadomy, że gram na słabszej konsoli i mogą być problemy z płynnością. Jednak każda z tych gier pod innymi względami byłe równie dobrze dopracowana co wersje na inne platformy. Czułem, że czerpię tę samą frajdę z grania co gracze na pro czy pcta. Przy cyberpunku wydaję mi się jakbym grał
  • Odpowiedz
grając w RDR2, God of war, Spider mana, TLOU2 czy Days Gone byłem świadomy, że gram na słabszej konsoli i mogą być problemy z płynnością.

Czułem, że czerpię tę samą frajdę z grania co gracze na pro czy pcta


@eleganckichlopak: No, obstawiam jednak że grając w GoW, Spidera, TLOU2 i DG czerpałeś jednak nawet więcej frajdy niż gracze pc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz